En güzel 3d oyunlar için 3D Oyun sitemizi takip edin.
3D Oyun Arama

3D Oyunlar3D Aksiyon › 3D Godzilla Oyunu

Oyun için işaretler
Oyun Puanı: 4.22
3D Godzilla
3D Godzilla Aksiyon Oyunu - 3 boyutlu olarak sinemalarda yerini alan bilim kurgu filmi godzilla sinema filmi için yapılmış tanıtım oyunu. devamı...
Oyun Kategorisi: 3D Aksiyon
Oyun Oynanma: 751.571
Boyut: 59.30 MB
Oyun Türü: Unity3D Oyunlar (Unity3D Eklenti gerektirir)
3D Godzilla Değerlendirme
Derecelendirme: 8.43 / 10 Oy Sayısı: 24,341
Toplam Puan: 102,612 / Yorum Sayısı: 116 adet.
Unity3D Web Player
Oyun için gerekli olan eklentiyi ücretsiz indirin.
Dikkat! 3d oyunu oynayabilmeniz için Unity3D web player eklentisinin bilgisayarınızda kurulu olması gerekir.
3D oyunu facebook'ta paylaş Oyunu Tavsiye Et Oyunu Kaydet Oyuna yorum Yazın Oyun yorumlarını okuyun Oyunu Favori listene ekle
3d ralli şehri
Açıklama ve Nasıl Oynanır?

3D Godzilla oyunu, sinema filmi için yapılmış bir tanıtım oyunudur. Unity alt yapısı ile oluşturulan oyun film içerisindeki bazı sahneleri içerecek şekilde hazırlanmıştır. Godzilla 3d oyununun içerisinde filminde olduğu gibi etkileyici sesler kullanılmış. Oyunu oynarken kendinizi gerçekten şehrin ortasında godzilla ile baş başa kalmış gibi hissedebilirsiniz.

OYUN GİRİŞ
Öncelikle belirtelimki oyun boyutu 59 MB olduğu için oyunun yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Tabi bu durum internet hızınızada bağlı olduğu için hızlı bir internet alt yapısı kullanıyorsanız fazla sürmeyecektir. Oyun tamamen yüklendikten sonra sizi "Godzilla Strike Zone" ekranı karşılayacaktır. Bu ekranda PLAY ve OPTIONS butonlarını göreceksiniz. Options butonu ile çeşitli ayarları yapmak için bir bölüme geçeceksiniz. Oyun kontrolü, oyun müzik ve oyun efekt seslerini açıp kapatma, dil değiştirme (ne yazıkki dil bölümünde Türkçe yer almıyor) ve facebook bağlantısı için bir buton görebilirsiniz. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra BACK butonu ile ana menüye dönüp PLAY diyerek oyunu başlatabilirsiniz. HALO Jump, Ground Rescue ve Onto the Rooftops isimlerinde üç adet görev bulunuyor. Oyunu ilk başlattığınızda Halo Jump görevini yerine getirmeniz gerekecek. Oyunun ilk bölümünde uçak içerisinden godzillanın bulunduğu yere doğru paraşüt ile atlayış yapacaksınız. Hemen sonrasında ise godzillanın bulunduğu yere doğru süzüleceksiniz.

GODZİLLA OYUNU HAKKINDA
Oyun, açıklamada da belirttiğimiz üzere tanıtım amaçlı yapılmış bir oyundur. Godzilla sinema filminin birebir aynısı olarak tasarlanmış olmasa da gerek film müzikleri ve gerekse oyun hikayesi bakımından bir çok benzerlikler vardır. Oyun içerisindeki 3 adet görevi tamamladığınızda, şehri istila eden ve binaları yıkıp heryeri parçalayan büyük canavar godzilla'ya karşı mücadele veren kahraman asker olacaksınız. Bütün bunlara hazırsanız ve oyunu hemen başlatmak istiyorsanız şimdide oyun kontrol tuşlarına göz atalım.

OYUN KONTROL TUŞLARI
Klavye yön tuşları ve WASD tuşları ile yönlendirme yapacaksınız.
Space (boşluk) tuşu zıplama ve ateş etmek için ise mause kullanacaksınız. (Bölüme göre değişiyor)

Oyuna ait film bilgileri;
Gareth Edwards'ın yönetmenliğini üstlendiği ve Bilimkurgu, Aksiyon, Macera türü ile sinema severlerin huzuruna çıkan Godzilla filmi ülkemizde 16 Mayıs 2014 tarihinde Orjinal alt yazılı, Türkçe, Digital orjinal alt yazılı, digital Türkçe, XpanD 3D Orjinal alt yazılı ve XpanD 3D Türkçe olarak izlenebiliyor.

Godzilla Sinema Filminin Özeti:

Bomba imha uzmanı bir deniz subayı olan Ford Brody, başı dertte olan babasına yardım etmek için Japonya'ya çağrıldığında, karısı ve küçük çocuğuyla daha yeni bir araya gelmiştir. Onları San Francisco da bırakıp giden Ford'un aklı karısı ve oğlunda kalmıştır. Godzilla ilk olarak San Francisco da ortaya çıktığında şehre sıkışıp kalanlardan biri de Ford un karısı Elle Brody dir. Hasta trafiği yoğun bir hastanede hemşirelik yapan Elle, gerek felaketin insani boyutuyla başa çıkmak ve gerekse dört yaşındaki oğlu Sam i korumak için zor seçimler yapmaya mecbur kalır. Bu arada Ford un bomba imha deneyimi onu insanoğlunun karşılaştığı en büyük tehlike karşısında oluşturulan birleşik savunma hattının ön safhalarına çeker, fakat görevi ile genç ailesini bulup koruma ihtiyacı arasında sıkışıp kalır.

3D Godzilla Sinema Filmi, Film Afişi:
3D Godzilla Sinema Filmi, Film Afişi
Film afişini büyütmek için resim üzerine tıklayın. (1028x1500 çözünürlük)

3Doyunlar.net iyi oyunlar.

Unutmayın; 3D Godzilla oyununa benzer sitemizdeki diğer 3d aksiyon oyunları oynayabilirsiniz.
Yorumculardan ipuçları (7 ipucu)
 • Ertuğrul Erünsal
  Arkadaşlar bir kaç ipucu:

  Şimdi çok büyük bir canavar bir şehri yok ediyor, biz de bu şehirdeki kişileri kurtarmaya çalışıyoruz.

  1- Önce bir uçaktan iniyoruz. Sonra ayaklarda işaret fişeği oluyor bunlar takım arkadaşlarınıza çarpmamak için yapılmış bir uygulama.
  2- Takım arkadaşlarınıza çarpmadan indikten sonra paraşüt açarak binalara çarpmadan gidiyoruz.
  3- paraşütle indikten sonra silahla göreve başlıyorsunuz.
  4- Göreviniz insanları kurtarmak.
  5- Bazı yerler var ve oraya elektrik değiyor. Bunu engellemek için elektrik kutularına sıkın. böylece elektrik kesilir ve sizde oradan kolayca geçersiniz. (suya geldiğinizde)
  6- Binada da elektrik kutusu vardır (bazı arkadaşlar burada takılıyor.) oraya sıkın ve insanları kurtarın ve işin en güzel kısmı geliyor havaya işaret fişeği atıyoruz. Sonra uçak geliyor insanları alıyor gidiyor orada GODZİLLA! geliyor sonra bina tam sizin üzerinize düşecekken siz kaçıyorsunuz.
  7- En son uçakla kaçıyorsunuz.

  İyi oyunlar dilerim (yalnız oyun butonları gözükmemekte lütfen ses çıkana kadar arayın.)
 • Cahit Demirtas
  1. Bölümde (HALO JUMP)'ta Göreceğiniz gibi bir helikopterden aşşa atlıyolar burda Atlarken insanlara çarpmıyacaksınız bir süre sonra paraşüt açacağız bu sefer yıkılan veya dik duran binalardan uzak durarak harita üzerindeki ikona gideceğiz.

  2. Bölümde (GROUND RESCUE)'de Elimizde silahla gideceğiz bir bölüme geldikten sonra elektrikli havuz gelecek (Arkadaşlar soruyorlar nasıl geççem diye) Orda kayalıklar var zıplaya zıplaya gideceğiz bir kayalıkta araç var orada sakin gideceğiz çünkü araç düşüyor ve sonra Boru falan var çıkamayanlar var orda düşen uçaklar falan var oraya tırmanın binaya çıkın biraz gittikten sonra insanları kurtaracaksınız.

  3. Bölümde Yine insanları kurtarmanız gerekiyor bu sefer elektrikli havuzda Kenarda şalter var ona ateş edip geçebilirsiniz Diğer engelleri aştıktan sonrada Bir grup insan göreceksiniz betona atlamadan orda kırmızı yanan şalter var ona bir kaç ateş ettikten sonra insanları kurtaracaksınız sonra GODZİLLA'yı göreceksiniz üstümüze bina yıkıyor aşşa inince kaçmaya başlayacaksınız ilerdeki helikoptere binip Bölgeden uzaklaşacaksınız.
  Söledikleri yararlıysa ne mutlu bana.
 • Bekrae Red
  Arkadaşalar Oyun efekleri çok süper bir oyun olan Godzilladan size bi kaç ipucu vereceğim

  Öncelikle;

  OYUNDAKİ AMACIMIZ
  Oyundaki amacımız newyork sokaklarını maffeden kocaman bir dinazorun ölümünden kurtulan bir grup insanı newyork dan almak.
  Ancak bunun için birkaç asker ve oyunda bunlardan biride sizsiniz. Oyunun başlangıç bölümü olan ''HALO JUMP''da uçakdan atlayıp ''ONTO THE ROOFTOPS''da Godzilla dan kurtulana kadar oyun devam ediyor

  NASIL OYNANIR?
  Oyunu AWSD veya Yön Tuşları ile oynuyoruz mause ile gideceğimiz yönü belirliyoruz.
  Sağ tık yapıp yakınlaştırıyoruz sonra Sol tıkla ateş ediyoruz.(yanlız sağ tık yapmadan ateş edilemiyor.)

  OYUNDAKİ BÖLÜMLERDE NE YAPACAĞIZ?
  Oyundaki 3 bölüm olan; Halo Jump, Ground Rescue, Onto The Rooftops.

  HALO JUMP
  Buradaki bölümde uçakdan atlıyoruz ve paraşut açana kadar arkadaşlarımıza deymemeye çalışıyoruz eğer deyersek yeniden başlarız. sonra paraşütü açıyoruz ve binalara deymemeye çalışıyoruz.

  Ground Rescue
  Bence en heyecanlı bölüm çünkü bu bölümde bir süre ilerledikten sonra godzillayı görüyoruz ve sonrakı yoldada o sizi görünce kovalamaca başlıyo ve anca ara sokağa girinceye kadar benim tavsiyem asla arkanıza bakmayın zaten godzilla'nın çıkardığı toz bulutu yüzünden godzilla görünmüyor. Ve en sonunda biyere sığınmış bi 5 kişilik grubu çıkarıyorsunuz.

  Onto The Rooftops
  Burada bölümler birazdaha zor. Artık oyuna alışıyorsunuz ve başladaki kadar zor patikalar çıkmıyor.
  Buranında başlarında bir kovalamaca var ama Ground Rescuedeki kadar değil.
  Bölümün en sonunda bi binaya çıkıyosunuz ve oradaki insanları alıyosunuz ama sonra godzilla geliyor ve olduğunuz binayı yıkıyo ve sizde sizi bekleyen uçağa binip kaçıyorsunuz.

  İyi Eğlneceler!
 • Hasan Basri Çümen
  Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi oyunlar.

  Godzilla oyunu hakkında sizlere ipucu verecem ve oyunu anlatacağım elimden geldiği kadar.
  Öncelikle oyunumuzda önemli olan sarı noktalara ulaşıp. Kırmızı el işareti çıkan yerlere bomba kurmak veya oraya ateş edip patlatmak.
  Sarı noktaları takip ettiğiniz zaman doğru yollara ulaşıyorsunuz önünüze çıkan alev, elektrikli su vs. dikkat etmelisiniz.
  Godzilladan kaçışta hızlı olmalısınız.Arkanıza dönüp ona bakmaya çalışmak o bölümü geçmenize engel olur çünkü hemen arkanızdan gelmektedir.
  Bu arada baştada görmüşsünüzdür kaybettiğiniz bölümler baştan değil kaldığınız yerden devam ediyor buda oyuna bir kolaylık sağlıyor.
  Godzillada görev şehirde mahsur kalan insanları oradan kurtarmak ve sağ salim şekilde helikoptere bindirmek.

  K.g Arkadaşlar İyi Oyunlar
 • Elifduru Aslan
  İlk olarak playa basıyoruz.
  3 adet görev var.
  1. Helikopterden atlayıp insanlara çarmadan süzülmeye çalışın. Sonra hiçbir şeye değmaden süzülün.
  2. Bölüm silahla yürüyün sola gidin yangınlı yer var oraya gidin.kutu var ateş edin. zıplayın. Tırmanma işlemini sağa gidin taşların olduğu yerden çatıya çıkın aşağıya inin. büyük bir çukur var düşerdseniz ölürsünüz. telin üzerinden geçin. Elektirikli yer var düşmeden çatıya çıkın godzillayı göreceksiniz hızlıca uzaklaşın sandık var.ateş edin. açın yana gidip duvara değin bir kaç el ateş edin. patlar. tekrar göreceksiniz hızlıca engelleri aşın ve kurtulun yine duvara değin.
  3. Elektrik var çıkın çatıya gelince düşmemeye çalışın son bölüm çatı var elektrikli elektirik borusuna birkaç kez ateş edin helikopter gelir insanları kurtarır godzilla gelip üzerimize bina yıkar hızlı engeli aşın helikoptere ulaşınca oyun biter.

  iyi oyunlar
 • Ömer Karaoğlu
  Beyler, Bayanlar sizlere oyunu tanıtayım çok güzel bir oyun oyunda olduğunuz sürece daha çok eğleneceksiniz. İlk bölümde uçaktan atlıyorsunuz arkadaşlarınıza çarparsanız ölürsünüz ( bölüm yeniden başlar). İkinci bölümde göstergeleri takip edin göstergeler sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Kutunun yanına gelip ateş etmelisiniz. Ateş ettikten sonra size bir bomba verir kapıya yerleştirip bombaya silahınız ile ateş edeceksiniz. Tekrar talimatları izleyin ve canavarı göreceksiniz. Hızlı hızlı engelleri aşarak canavardan kaçın. Dar bir sokağa gireceksiniz. Orada yukarıdaki kutu gibi bir şey var (çözemedim). ateş ona ateş edin. Taşlar yıkılacaktır. Taşların üzerinden çıkın ve göstergeleri takip ederek ilerleyin. Akıllara soru olan tırmanma yerine geleceksiniz. Orada kumlu yerlerden çıkmayın sadece taşları takip edin. Sorunsuz tırmanırsınız Sonra bir binanın çatısına geleceksiniz çatı elektriklidir eğer ürümeye çalışırsanız ölürsünüz. Silahınız ile trafoya bir kaç el ateş edin. Trafo patlayacaktır. ve elektrik yok olacaktır. Uçağınız gelip rehineleri alıp gider. Siz tekrar canavardan kaçacaksınız ama bu sefer canavar binayı sizin üzerinize doğru yıkacak. Hızla kaçın ve binanın altında kalmaktan kurtulun daha sonra dediğim gibi canAvardan kaçın ve uçağa binin. COMPLETED
 • Ross
  Arkadaşlar oyunu oynadım birkaç levele kadar size bilgilerimi sunacağım...
  İlk levelde uçaktan atlarsınız (Oyun bunu otomatik yapar). Sonra jet moturlarıyla aşağıya atlarsınız. Arkadaşlarınız yanınızda olur. Arkadaşlarınıza çarparsanız yanarsınız (kaybedersiniz). Aşağıya gelince paraşüt açılır, süzülürsünüz.
  Binalara çarpmamaya çalışırsınız. Çarparsanız kaybedersiniz. Tekrar başlarsınız. İndikten sonra elinize bir silah verilir. Mermi sınırı yoktur. Mousenin sağ butonuna tıklayarak nişan alır ve sol butonla ateş edersiniz. Oyunun gösterdiği sarı
  ışıkların (göstergelerin) yanına gidin. Oyun size talimat verir. O talimatları izlerseniz oyunun amacını anlarsınız. Oyun gerçekçi bir oyun. Ve arkadaşlar iç karartıcı. Bu yüzden heryere ateş edip durmanızı tavsiye ederim. Çünkü mermi sınırı yok.
  Benden bukadar.
  BAŞARILAR
 • İpuçları! Oyunlarımızı oynarken ekran sorunu yaşıyorsanız lütfen 'Tam Ekran' oynayınız.
 • - Oyunları açabilmeniz için 'Shockwave' eklentisi yüklemeniz gerekiyor. (Olmazsa oynayamazsınız)
 • - Oyunlarımız yüklenirken sorun yaşamak istemiyorsanız 'Firefox' yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
 • - Oyunları oynarken bilgisayarınız zorlanıyorsa 'Opera' veya 'Google Chrome' tarayıcı tavsiye ediyoruz.
 • - Aynı anda birden fazla oynama sayfası açarsanız (Shockwave eklentisi) bilgisayarınız kilitlenebilir.
Oyun Hakkındaki Görüşler (Sende Yorum Yaz)

Toplam 116 adet yorum yapıldı

oyuncu_furkan oyuncu_furkan - Furkan TEKİN
26 Haziran 2016, Pazar

Editörüm ben raskele bastım ama olmadı lütfen oyuna çare bulun 3D: Üzgün

Mert_131 Mert_131 - Mert AYDIN
19 Haziran 2016, Pazar

Kardesim ilk gorevi tamamladım ondan sonra ekran sim siyah kaldı bu arada su bugu duzeltın butonlar gorunsun

Endervural Endervural - Ender VURAL
4 Haziran 2016, Cumartesi

Çok Heyecanlı 3D: Düşünceli 3D: Düşünceli

sifreci_214 sifreci_214 - Emirhan UR
10 Mayıs 2016, Salı

Oyunun grafikleri çok güzel. Kısacası çok güzel bir oyun yapmışlar. 3D: Alkış 3D: Alkış

Ceydaa Ceydaa - Ceyda Aydın
5 Kasım 2015, Perşembe

Çooooooooooooook güzel ama butonları göremediğimden yarım kaldı. ama bu oyunun filmisinin fragmanını izledim oda çok güzel 3D: Gülücük)

Ceydaa Ceydaa - Ceyda Aydın
5 Kasım 2015, Perşembe

Ben play görünmeyen butonunu bulamadım heryere tıkladım ama olmadı . 3D: Üzgün bu arada yeni katıldım herkeze iyi oyunlar 3D: Gülücük

Editörün Notu:
Öncelikle hoşgeldin Ceyda, oyun ekranının ortasında bulunuyor. Maalesef buton görünmediği için rastgele bulmak gerekiyor. Bilinçli yapılan bir şey değil yani.

semacelik217 semacelik217 - Mehmet Çağrı ALAGÖZ
26 Eylül 2015, Cumartesi

Bende eskiden oynuyodum ama şimdi açılmıyo oyun

Editörün Notu:
Oyun açılıyor fakat başlatma butonu görünmüyor, oyun ekranı içerisinde orta bölüme rastgele olarak tıklarsanız oyun açılacaktır.

SniperHalis SniperHalis - Halis NABİT
24 Ağustos 2015, Pazartesi

Editörüm oyun harika tebrikler burada yeniyim 3D: Alkış

Editörün Notu:
Hoşgeldin Halis 3D: Gülücük

OYYOR OYYOR - Çita
20 Haziran 2015, Cumartesi

Editör'üm; dediğiniz gibi kafadan tuşlara bastım. 3D: Sırıtkan Sadece şu oldu: "F" tuşuna basınca "Full Screen" yani "Tam Ekran" oldu. Oyun ise açılmadı. Eskiden oynuyordum.

Editörün Notu:
Tuşlara değil, player ortalarına rastgele tıklayın. Başlat butonu görünmüyor ama orta bölümde duruyor. Bu oyun dosyasından kaynaklanan bir problem ne yazıkki.

Sportivni_oglan Sportivni_oglan - Ülvi ORUCOV
14 Haziran 2015, Pazar

Editörüm oyun yüklendikten sonra ekran yarıda kalıyo lütfen yardım edin. 3D: Ağlayan 3D: Ağlayan

Editörün Notu:
Bir önceki yoruma eklediğim notu okursan soruna çözüm bulabilirsin Ülvi, aynı cevap oldğu için tekrar yazmadım.

LasTShotssss LasTShotssss - Ateş IŞIK
13 Haziran 2015, Cumartesi

Editörüm bi oyunda hatasız olsun ya oyunu açıym godzilla resmi çkyo bskada bsy olmyo 3D: Sinirli Bugün kayıt oldm ama şimdiden kızdm 3D: Sinirli

Editörün Notu:
Bu oyun godzilla film tanıtımı için yapılmış bir oyundu. Film sonrasında güncelleme yapılmadığı için sorun yaşıyor. Oyun ekranında görünmüyor ama bir oyun başlat butonu bulunuyor, oyun ekranına rastgele basıp tuşu bulmayı çalışabilirsin Ateş.

asadasdasdd asadasdasdd - Nihad Bagırov
8 Haziran 2015, Pazartesi

Bu oyundan androidede varmış. 3D: Sırıtkan ama indirmedim, zaten pc de oynamıştım 3D: Gülücük

elmama elmama - Ertuğrul ERÜNSAL
3 Nisan 2015, Cuma

Oyun İpucu: Arkadaşlar bir kaç ipucu:

Şimdi çok büyük bir canavar bir şehri yok ediyor, biz de bu şehirdeki kişileri kurtarmaya çalışıyoruz.

1- Önce bir uçaktan iniyoruz. Sonra ayaklarda işaret fişeği oluyor bunlar takım arkadaşlarınıza çarpmamak için yapılmış bir uygulama.
2- Takım arkadaşlarınıza çarpmadan indikten sonra paraşüt açarak binalara çarpmadan gidiyoruz.
3- paraşütle indikten sonra silahla göreve başlıyorsunuz.
4- Göreviniz insanları kurtarmak.
5- Bazı yerler var ve oraya elektrik değiyor. Bunu engellemek için elektrik kutularına sıkın. böylece elektrik kesilir ve sizde oradan kolayca geçersiniz. (suya geldiğinizde)
6- Binada da elektrik kutusu vardır (bazı arkadaşlar burada takılıyor.) oraya sıkın ve insanları kurtarın ve işin en güzel kısmı geliyor havaya işaret fişeği atıyoruz. Sonra uçak geliyor insanları alıyor gidiyor orada GODZİLLA! geliyor sonra bina tam sizin üzerinize düşecekken siz kaçıyorsunuz.
7- En son uçakla kaçıyorsunuz.

İyi oyunlar dilerim (yalnız oyun butonları gözükmemekte lütfen ses çıkana kadar arayın.)

İpuçlarına git > 3D Godzilla

elmama elmama - Ertuğrul ERÜNSAL
25 Mart 2015, Çarşamba

Oyuna teşekkürler hem bulmacada çözüyoruz. 3D: Kahkaha 3D: Sırıtkan

Editörün Notu:
Evet, bu oyunu oynamak o kadar kolay değil ne yazıkki 3D: Üzgün

elmama elmama - Ertuğrul ERÜNSAL
19 Mart 2015, Perşembe

Dünyadaki en basit oyun bu. 3D: Havalı

forum forum - Emin CEBECİ
8 Şubat 2015, Pazar

Editörüm ben oyunu açıyorum dlunca yarıda kalıyor yardım edermisiniz

Editörün Notu:
Bu oyun sorun yaşıyor Emin. Oyun yüklendikten sonra oyunu başlatacağımız butonlar görünmüyor.
Fareyi oyun playeri üzerinde gezdirip ses çıktığında tıklamak gerekiyor. Yani oyunu başlat butonunu rastgele olarak bulmak durumundayız.

gurkan42h gurkan42h - Gürkan GÜRBÜZ
7 Şubat 2015, Cumartesi

Ben oyun ekranına raskele bastım ama oyun açılmadı 3D: Sinirli 3D: Sinirli

Editörün Notu:
Fare ile üzerinde gezince ses çıkıyor o zaman tıklarsan açılacaktır Gürkan üzgünüm 3D: Üzgün

MirachanYahya MirachanYahya - BayOyuncu
5 Şubat 2015, Perşembe

Beyler tabletten oynayın daha hızlı dolar oyun google playda var ben tabletime indirdim oynuyom amam tabletten zor oynanıyo.

arhan41 arhan41 - Arhan ERENOĞLU
4 Şubat 2015, Çarşamba

Editörüm bende godzilla resminde takılıyor lütfen yardım edin 3D: Utangaç

Editörün Notu:
Godzilla resmi üzerine rastgele tıklayın oyun açılacaktır, maalesef bulmaca gibi oluyor biraz ama oyun dosyası bozulmuş 3D: Üzgün

Player_byEnes Player_byEnes - Enes USTA
30 Ocak 2015, Cuma

Bir kere yüklendi sonra başka bir ekrana geçti bir daha yüklendi sonra bir daha yüklendi zaten oyunu 5 dk. oynayacağım yarım saat bekledim 3D: Sinirli 3D: Sinirli

Editörün Notu:
Oyun yükleniyor fakat yüklendikten sonra seçenekler görünmüyor, rastgele oyun içerisine tıklayıp oyunu başlatabildim.

96 adet yorumu görmek için 3D Godzilla Oyun Yorumları tıklayın.
İpuçları: Oyunlarımızı ve sitemizi hızlı ve güvenli şekilde görüntülemek için yenilikçi Firefox, Google Chrome ve Opera taraycıları tavsiye ediyoruz.
3d online askeri kamp 2

Sitemizdeki 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde Shockwave eklentisinin yüklü olması gerekir.
3D Games - 3 boyutlu oyunlar, sitemizde yayınlanan seçilmiş bedava Shockwave 3d oyunları ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.
“Türkiye nin en iyi seçme 3d oyun sitesi” 3d oyunlarımızı zevkle oynayın. 3doyunlar.net

Nerdeyim; “3d Aksiyon Oyunları Oyna › 3D Godzilla Oyunu”

Kategoriler - Üyeler - İletişim - Gizlilik Politikası - Yardım - Shockwave (Eklenti) - Sitene Oyun Ekle

Erenet