En güzel 3d oyunlar için 3D Oyun sitemizi takip edin.
3D Oyun Arama

3D Oyunlar3D Dövüş › 3D Gladyatör Dövüşü Oyunu

Oyun için işaretler
Oyun Puanı: 4.37
3D Gladyatör Dövüşü
3D Gladyatör Dövüşü Dövüş Oyunu - Roma imparatorluğunda düzenlenen gladyatör dövüşleri unity ile daha da heyecanlı hale geldi. devamı...
Oyun Kategorisi: 3D Dövüş
Oyun Oynanma: 973.216
Boyut: 27.47 MB
Oyun Türü: Unity3D Oyunlar (Unity3D Eklenti gerektirir)
3D Gladyatör Dövüşü Değerlendirme
Derecelendirme: 8.75 / 10 Oy Sayısı: 30,344
Toplam Puan: 132,738 / Yorum Sayısı: 117 adet.
Unity3D Web Player
Oyun için gerekli olan eklentiyi ücretsiz indirin.
Dikkat! 3d oyunu oynayabilmeniz için Unity3D web player eklentisinin bilgisayarınızda kurulu olması gerekir.
3D oyunu facebook'ta paylaş Oyunu Tavsiye Et Oyunu Kaydet Oyuna yorum Yazın Oyun yorumlarını okuyun Oyunu Favori listene ekle
3d korkulu görev
Açıklama ve Nasıl Oynanır?

OYUN GİRİŞ
"3D Gladyatör Dövüşü (Gladiator True Story)" Oyunumuz unity eklentisi ile oynanabilen bir oyun olduğu için kullandığınız tarayıcının unity web player eklentisini desteklemesi gerekmektedir. Daha önceki unity oyunları oynadıysanız eklenti sıkıntınız olmaması gerekiyor. Oyun kapladığı alan itibariyle 30MB üzerinde olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Bu nedenle oyunun yüklenmesini sabırla beklerseniz, oyunu oynarken buna değdiğini farkedeceksiniz.

OYUN KONTROL TUŞLARI
Kılıç Darbesi: Z tuşu
Savunma (kalkan): X tuşu

Gladyatör (kılıç ustası silahşör) hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse;
Eski Romada, halkın ve imparatorların eğlenmeleri için tertip edilen oyunlarda, bir birleriyle ölesiye dövüşen yada aslan, kaplan gibi yırtıcı hayvanlarla dövüştürülen kimselere gladyatör denilirdi. Gladyatörler, esirler, köleler ve mahkûmlar arasından seçilirdi. İçlerinde isteyerek dövüşenler olduğu gibi, zorla ölüm kavgasına katılanlar da vardı. Dövüşçüler, roma imparatorun locası önünden geçerken Selam Sezar, ölüme gidenle, seni selamlıyorlar diye selam verirler ve kavgaya girişirlerdi. Yapılan dövüş sırasında, kuvvetli gelenin zayıfı öldürmesi imparatorun ya da halkın işareti üzerine olur ve yenilen, yenen tarafından derhal öldürülürdü.

Büyük anfiteatr meydanında ve onbinlerce seyircinin katılmasıyla yapılan dövüşler, bazen yüzlerce çift arasında olur ve saatlerce devam ederdi. İmparator Iitus zamanında hayvanlarla yapılan dövüş sırasında bir Hıristiyan papazın, yenenden, yenileni Tanrı adına bağışlamasını istemesi üzerine seyirciler papazı öldürmüşler; bunun üzerine dövüşler imparator tarafından yasak edilmiştir.

Bu kanlı eğlenceler, Romada 264 yılından 404 yılına kadar sürmüştür.
Alıntıdır

Yukarıdaki gladyatör hakkındaki bilgiye sitemizde yayınladığımız "Gladyatör Dövüşü" isimli oyunumuzda da yer vermiştik. Daha önceki gladyatör dövüşü oyunu ile kıyaslandığında 3d gladyatör dövüşü oyunumuz unity teknolojisi ile yapıldığı için görsel ve işitsel bakıldığında daha gerçekçi olarak yayınlanmaktadır.

3D Gladyatör Dövüşü (Gladiator True Story) Oyun Tanıtım Görüntüsü;
3D Gladyatör Dövüşü
Full HD (1920x1080) wallpaper görüntüsü için resim üzerine tıklayın

İpucu: Oyunu tam ekran (full screen) oynamak için "Tam Ekran Oyna" butonunu veya oyun içerisindeki tam ekran simgesini kullanabilirsiniz.
Uyarı! olarak belirtmek gerekir ki, oyunu tam ekran olarak açtığınızda daha fazla sistem gereksinimi duyacağı için bilgisayarınızda yavaşlama söz konusu olabilir. Bu gibi sorunlar yaşadığınızda oyunu normal ekran olarak oynamayı deneyebilirsiniz.

- Geliştirilmiş dövüş efektleri; Efektleri açmak için sağ üstteki butonların hemen altındaki yazıyı aktif etmeniz gerekir. Bahsedilen uyarı aşağıdaki her iki şekilde de gösteriliyor olabilir.

"SANGUE E VIOLÊNCIA, AVISO DE VIOLÊNCIA EXTREMA!"
"BLOOD AND GORE EXTREME VIOLENCE WARNING!"

3Doyunlar.net iyi oyunlar.

Unutmayın; 3D Gladyatör Dövüşü oyununa benzer sitemizdeki diğer 3d dövüş oyunları oynayabilirsiniz.
Yorumculardan ipuçları (3 ipucu)
 • Ömer Ali Akkuş
  Merhaba dostlar! biraz bilgi vereceğim.

  Taktik
  Arkadaşlar söylemek gerekirse ben 47. bölüme kadar gelebildim (can barımızın altındaki sayıdan bahsediyorum.) ve 47 bölüme kadar öldürdüğüm tüm düşmanlar tarafından en zor öleni T-Rex buldum ve T-Rex'i etkili bir şekilde öldürmenin yolunu söyleyeceğim.
  1. Arkadaşlar, T-Rex'in sağ bacağına yada sol bacağına gidin bir Kalkanla vurun (2-3 saniye arasında kalkan ile vuruş yapıla bilir!) vurduğunuzda T-rex atak yapmaz kükrer ve o arada vurduktan sonra alalıksız vurun T-rex size döndüğünde öbür bacağına koşun ama vurmayı bırakmayın ve en az 2 can kaybederek T-rex etkisiz hale gelmiştir!

  Bilgiler
  1. Arkadaşlar oyunda bizden büyük düşmanlar ve tombul bosslar var ama hiç dert etmeyin eğer aralıksız kılıçla vurursanız onlar size vuracak zaman bulamaz ve siz onları öldürmüş olursunuz
  2. Asla ama asla T-rex'in arkasına geçmeyin nedenmi çünkü T-rex'in arkasına geçtiğinizde T-rex gaz çıkararak en az 3 canınızı kaybedersiniz buda iyi bir sonuç olmaz
  3. Okçular size ok fırlattığında kalkan kullanmadan can kaybetmemeniz imkansız fakat mızrak fırlatan zencilerden o kadar imkansız değil eğer mızrak fırlatan zencilerin olduğu bölümdeyseniz trexi es geçin sağa sola giderek mızrakçıların yanına gelin sizi ıskalarlar (tabi bazıları vurabilir.)ve sizde onları öldürürsünüz.
  4. Arkadaşlar oyuna başlarken bir kaç kutu ve benzeri eşyalar atılıyor o eşyaları kırdıkça size eşya puan yeni silahlar geliyor fakat gelir gelmez kırmayın kutuları sıkıştığınız zaman kırın can ölümsüzlük gibi şeyler geliyor (tabi süresiz değil onlar 5-10-15 saniye etkililer.)
  5. Bu arada unutmadan söylemek gerekirse arkadaşlar belirli puan veya belirli bir öldürmede adamımız gelişiyor (daha iyi kalkan daha çok can daha güçlü bir kılıç ve daha dayanıklı bir zırh) fakat çok geliştiniz ölmek istemiyorsunuz ölürseniz gelişen adamınız gidici hayır hiç sorun yok öldüğünüzde adamınız aynı gelişmiş şekilde hiçbir eksiklik olmadan sizler ile tekrar savaşmaya ve yaşamaya devam edecek.

  Kon'trol'ler
  Arkadaşlar kontroller şu:
  X: Kalkan
  Z: Kılıç
  Yön TUŞLARI: sağ sol ön arka hareket
  Şimdilik benden bu kadar daha çok bilgi edindiğimde sizlere'de sunacağım okuduğunuz için teşekkürler
 • Bora Aydın
  Evet arkadaşar,
  Oyun ilerilerde zorlaşıyor. Bu yüzden size birkaç ipucu vermek istedim.
  Arkadaşlar, İşte basit ama olası durumlarda hayat kurtarabilecek ipuçları:

  Öncelikle T-Rex'i sürekli kalkan patlatarak (Kalkanı açıp 2-3 saniye bekleyince şarj olur. Bırakınca patlama meydana gelir.) öldürmeniz hakkında teknikler vermişler. Onu çöpe atın. T-Rex i güçlü ve seri şekilde öldürmenin yolu:

  1- Önce T-Rex'in etrafındaki diğer kerataları temizleyin.
  2- T-Rex yalnız kaldığında önüne geçip 1 kez kalkan patlatın.
  3- T-Rex tamamen size odaklanınca (ara sıra diğer askerlere gidiyor) ona 1.5 - 2 saniye arası kılıç ile abanın.
  4- Kılıçla abandıktan sonra hemen bacağının yanına geçin. Evet, arkasına geçmeyin. Kuyruk salladımı duman ediyor maşallah.
  5- Bacağının yanına geçtiğinizde atak yapmayacak, tuhaf şekilde kükreyecektir. O kükrerken yine abanın.
  6- Abandıktan sonra yapabildiğiniz en hızlı hareketle önce önüne, sonra yeniden bacak yanına geçin. Bu onu yediden kükretecektir.
  7- Kükrediğinde yeniden abanın.
  8- Aynı işlemi öldürene kadar sürdürün. 10 - 12 sn arası ölüyor genelde. Tabii hızınıza bağlı bu.

  Şimdi en büyük 2.sıkıntı olan (En azından benim için) Zenci Mızrak Atıcılar'a (aka. Apolo) gelelim.

  1- Bu insan parçacıkları genelde T-Rex'in yanında gelirler. 3 Kapıdanda 2 şer adet gelir.
  2- Ki siz bu elemanlar dururken direk T-Rex dalarsanız, Helvalar bizden. (önce elemanları halledicez)
  3- Bunları öldürmek için kısa ve öz bir teknik var. Öncelikle uzaktaysanız zikzaklar çizerek yaklaşın. (arkanıza da dikkat ederek)
  4- İyice yaklaştığınızı düşündüğünüzde (ki sömürülen canınız size bunu hatırlatacaktır) yarım salisede bir kalkan yaparak dahada yaklaşın.
  5- Dibine girdiğinizde kılıç asla kullanmayın. Kalkan Patlatın. Hatta tam şarj patlatırsanız, rahatça öldürebilirsiniz bile.
  6- Ölmezse bir daha patlatın. İş biter.

  Uzun boylu ve Diğer bilimum şişko bosslar için:
  1 ve son- Üstlerine gidip Z tuşuna abandıkça abanın. Zaten yavaş oldukları için vurmalarına fırsat vermemiş oluyoruz.

  Bu arada, bazı arkadaşlar 'Kan efekti yok nasıl gladyatör bu?!' diye hoş yorumlar atmışlar.
  Baylar, kan efekti açmak için Pause (Durdurma) menüsünden Sağ üstteki kurukafaya tıklayın. Kan ve uzuv koparma efektleri açılacaktır.

  DİKKAT! Kan midenizi kaldırmıyorsa açmayın. Maşallah 3-4 T-Rexten sonra dizinize kadar kan gölü oluşuyor. Aman Dikkat. Ama şahsen denenilmesi gereken bir olay.
 • Burakhan Erkek
  Merhaba arkadaşlar size oyun hakkında bilgi vereceğim İlk olarak oyun kontrollerine gelelim (z tuşu ile saldırı) (x tuşu ile savunma) İlk olarak levelimizden bahsedelim eğer level atlarsak bize daha yeni ve güçlü kılıç ve kalkan veriliyor Oyunda level atladığımız gibi wawe (gün) vardır ve o gün arttıkça düşmanlarımız daha çok ve daha güçlü geliyor bu durumda kalkanımızı kullanabiliriz Not:Arkadaşlar oyunun patronu t-rex dir onu yenmenizin tek yolu kalkan yani kalkan bu oyunda önemli bir rol oynar.
  Önemli Not: Arkadaşlar en önemli şeylerden birisi bu kalkanımızı (x) ile kapatıyoruz ve kalkan bir süre sonra (2-3) saniye içinde güç birikiyor ve kalkanı açtığımız anda etrafa güç dalgası yayılıyor.
  Kalkan Notu: Arkadaşlar kalkanımız ne kadar güçlü olursa güç dalgası o kadar çok yayılır Umarım bu bilgiler işinize yaramıştır İyi oyunlar.
 • İpuçları! Oyunlarımızı oynarken ekran sorunu yaşıyorsanız lütfen 'Tam Ekran' oynayınız.
 • - Oyunları açabilmeniz için 'Shockwave' eklentisi yüklemeniz gerekiyor. (Olmazsa oynayamazsınız)
 • - Oyunlarımız yüklenirken sorun yaşamak istemiyorsanız 'Firefox' yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
 • - Oyunları oynarken bilgisayarınız zorlanıyorsa 'Opera' veya 'Google Chrome' tarayıcı tavsiye ediyoruz.
 • - Aynı anda birden fazla oynama sayfası açarsanız (Shockwave eklentisi) bilgisayarınız kilitlenebilir.
Oyun Hakkındaki Görüşler (Sende Yorum Yaz)

Toplam 119 adet yorum yapıldı, 2 tanesi onay bekliyor

coban01 coban01 - İbrahim ÇOBAN
15 Haziran 2016, Çarşamba

Oyuna Girmiyor Yandexden Giririyorum ama olmuyor yardım edermisiniz? 3D: Gülücük 3D: Gülücük

FrustratedTitan FrustratedTitan - Talha GÜL
20 Mart 2016, Pazar

Oyun çok güzel dövüş oyunları içinde en iyilerinden biri ben çok sevdim oynamayana da oynamasını tavsiye ederim 3D: Sırıtkan .

maxla5 maxla5 - Ali SERKAN
16 Eylül 2015, Çarşamba

Arkadaşlar son 10 level değilmi

taykop taykop - Taycan EZER
1 Eylül 2015, Salı

X kalkan z kılıç x e uzun süre basarsanız geri bırakırsanız bütün rakibi vurabilirsiniz. 3D: Gülücük 3D: Gülücük

polat_oyunda polat_oyunda - Polat AKTAŞ
17 Temmuz 2015, Cuma

Eskiden oyunda 1 adamdan sahanın yarısını dolduracak kadar kan çıkıyodu şimdi değişmişve iyi olmuş stres atma oyunu. 3D: Sırıtkan

Aziz777 Aziz777 - Aziz HASANBAYLİ
8 Haziran 2015, Pazartesi

Oyunları önceden oynaya biliyordum .. Şimdi ise hiç biri açılmıyor.. İnstall now geliyor tıklıyorum indiriyorum yine hiç bir şey olmuyor.. Ne yapmalıyım? 3D: Gülücük

Editörün Notu:
Chrome tarayıcılarda NPAPI uygulamasının etkinleştirilmesi gerekiyor, aksi halde unity ve shockwave oyunlar oynanmıyor. Eklenti yokmuş gibi uyarı sayfası ile karşılaşıyorsunuz. Oyun giriş sayfalarında detaylı bilgi verdim sorunu buradaki bilgileri kullanarak çözebilirsiniz.

JustMec JustMec - İrfan KAYA
7 Nisan 2015, Salı

Arkadslar Oyuna girmıo O şeyi de indir dim 3d oyunlar dio ama doldurmuo oyunu Yardım edebilecek warmı 3D: Kafası Karışmış

Editörün Notu:
Şuan denedim sorunsuz bir şekilde yüklendi ve oynama butonu ile oyunu başlattım. Nasıl bir hata alıyorsun İrfan?

Lastherofirs Lastherofirs - Berkay YILDIRIM
7 Mart 2015, Cumartesi

Havanız kime arkadaşlar ben 46. bölüme kadar geldim puan 402400 lan 828 canlı öldürmüşüm 3D: Havalı 3D: Havalı

GeniusWorld GeniusWorld - Oğuzhan ÖZGÜN
28 Şubat 2015, Cumartesi

Çok kötü oyun tavsiye etmem. 3D: Sinirli

kareteci1 kareteci1 - Emirhan NURDOĞAN
25 Şubat 2015, Çarşamba

5222925958 puanım silindi trex 1 vuruş ta öldüren adama geldimki bütün puanım sıfırlandı

demircikoo123 demircikoo123 - Demir OYUNDA
13 Ocak 2015, Salı

260950 puanım var onda 39 yaptım oyun güzel çok beğendim ama bölümler çok uzun. 3D: Alkış 3D: Alkış

demircikoo123 demircikoo123 - Demir OYUNDA
11 Ocak 2015, Pazar

165850 puanım var size bir daha tavsiye vericeğim bütün adamlarda ve t-rexler de kalkanla eğilip toplanmalarını bekleyin ve bırakın hepsi ölür 3D: Sırıtkan 3D: Alkış

demircikoo123 demircikoo123 - Demir OYUNDA
10 Ocak 2015, Cumartesi

Merhaba size bu oyun hakkında bir bilgi vereceğim 1. dinazor gelin ondan kaçarak ona vurun daha iyi kılıçlar için sandıkları kırın en çok can bulmaya çalışın.

2. bu oyunda çok panik yapmayın oyun size gerçek dünyada çok etki edebilir on niçin oyunu pek oynamayın.

aithusa aithusa - ÇakmaMadara
2 Ocak 2015, Cuma

Güzel oyun admin elinize sağlık 3D: Alkış 3D: Alkış

sahnesenin sahnesenin - İsimsiz YOK
11 Aralık 2014, Perşembe

131 bin rekor kırdım dünya 1cisiyim...

XXAjanXX XXAjanXX - Ahmet Eren GÜVEN
10 Kasım 2014, Pazartesi

Bence Çok Güzel Herkese Tavsiye Ederim Hele hele Kanlı Olunca Ben Kan Havuzu Yaptım

skeleton2001 skeleton2001 - ReCo MaRLeY
14 Ekim 2014, Salı

Oyuna Simdi Girdim Ama Iyi Oyuna Benziyo Oynamamis Tavsiye Ederim 3D: Alkış 3D: Uykulu

prosdagence prosdagence - Elcan HEMIDLI
21 Eylül 2014, Pazar

61 sevıye 1150 kafadası 3D: Havalı

BLoodyFinqeR BLoodyFinqeR - Halil İbrahim CETİN
11 Eylül 2014, Perşembe

Oyun güzel ama ekleme yapın

BURAK54AYBERK BURAK54AYBERK - Ayberk ÖZTÜRK
9 Eylül 2014, Salı

Onda 36 yaptım 10 tane canım vardı yeni rekor dedi iyi mi 3D: Gülücük

97 adet yorumu görmek için 3D Gladyatör Dövüşü Oyun Yorumları tıklayın.
İpuçları: Sitemizdeki oyunları limitsiz şekilde oynayabilirsiniz herhangibir limit yoktur. İstediğiniz oyunu istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
Silahlı baskın

Sitemizdeki 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde Shockwave eklentisinin yüklü olması gerekir.
3D Games - 3 boyutlu oyunlar, sitemizde yayınlanan seçilmiş bedava Shockwave 3d oyunları ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.
“Türkiye nin en iyi seçme 3d oyun sitesi” 3d oyunlarımızı zevkle oynayın. 3doyunlar.net

Nerdeyim; “3d Dövüş Oyunları Oyna › 3D Gladyatör Dövüşü Oyunu”

Kategoriler - Üyeler - İletişim - Gizlilik Politikası - Yardım - Shockwave (Eklenti) - Sitene Oyun Ekle

Erenet