En güzel 3d oyunlar için 3D Oyun sitemizi takip edin.
3D Oyun Arama

3D Oyunlar3D Online › Sohbet Evi Oyunu

Oyun için işaretler
Oyun Puanı: 3.9
Sohbet Evi
3D Sohbet Evi Online Oyunu - Dünyanın heryerinden girilebilen bu sohbet evi oyunu ile online gerçek kullanıcılar arasında sohbet edebiliyoruz. devamı...
Oyun Kategorisi: 3D Online
Oyun Oynanma: 3.913.422
Boyut: 2.20 MB
Oyun Türü: Shockwave Oyunlar
Sohbet Evi Değerlendirme
Derecelendirme: 7.8 / 10 Oy Sayısı: 14,867
Toplam Puan: 58,016 / Yorum Sayısı: 1,061 adet.
Adobe Shockwave
Oyun için gerekli olan eklentiyi ücretsiz indirin.
Dikkat! 3d oyunu oynayabilmeniz için Adobe Shockwave eklentisinin bilgisayarınızda kurulu olması gerekir.
3D oyunu facebook'ta paylaş Oyunu Tavsiye Et Oyunu Kaydet Oyuna yorum Yazın Oyun yorumlarını okuyun Oyunu Favori listene ekle
3d gezgin koyun
Açıklama ve Nasıl Oynanır?

Oyunumuz online kullanıcılarla oynanıyor. Aslında tam olarak bir oyun sayılmaz. Çevrimiçi kullanıcılarla sohbet etme imkanını bulabiliyorsunuz.

Oyun giriş; oyun yüklendikten sonra "SERVER SELECT" bölümünden server (Ülke) seçiyorsunuz. Hemen sağındaki Name: kutusuna ismimizi yazıp "Connect" diyoruz. Oyuna kayıt olmak istiyorsanız "Create Free Account" diyerek formu doldurup üyeliğimizi tamamlıyoruz. Eğer zaten üyeysek "Account Login" diyerek üye girişi yapabiliyoruz (Oyun için üyelik mecburi değil).

Sonraki ekranda "I am 13+" (13 yaş üzeriyim), "I am under 13" (13 yaşın altındayım), uygun olanı seçiyoruz. Sonraki ekranda karakter seçimi yapıyoruz. Erkek veya bayan karakteri seçebiliyorsunuz. Diğer ayarlar ile kıyafet ve renk değişimleri yapabilioyrsunuz. "Feito" ile devam ediyorsunuz.

Okun hakkında; karakterimizi evin içinde yön tuşları ile gezdirebiliyoruz. Evin içindeki diğer online karakterlerin üzerlerinde isimleri yazıyor. Player altındaki sohbet kutusu ile online kullanıcılarla sohbet edebiliyorsunuz. Görmek istemediğiniz üyeler varsa alttaki seçeneklerden üye engeli simgesine tıklayarak üzerlerine tıklayarak engelleyebiliyorsunuz. (Küfür ve rahatsız edici kullanıcıları bu şekilde engelleyip kurtulabilirsiniz) Smiley panelinden similey gönderebiliyorsunuz, dünya simgesi ile özel odalara girip özel sohbetler edebiliyorsunuz.

Oyun ayarları daha geniş bir şekilde yapılabiliyor. Oynayarak bu özellikleri keşfedebilirsiniz.

Not: "Sohbet Evi" oyunumuz Yaren Günel üyemiz tarafından önerilmiştir.

Yaren Günel'in uyarısı: Oyuna Türkiye serveri de eklenmiştir. Oyuna girişte Türkiye bayrağını tıklayarak giriniz.

3Doyunlar.net iyi oyunlar.

Unutmayın; Sohbet Evi oyununa benzer sitemizdeki diğer 3d online oyunları oynayabilirsiniz.
Yorumculardan ipuçları (25 ipucu)
 • Bagheera Tabaqui
  "Attemp to login has failed. Please try again." Hatası ve Çözümü

  Merhaba, siteye tekrar döndüm. Ve bu sorun hakkında baya bi kafa yordum. Attemp to login has failed. Please try again. Hatası veriyor. DX9 unity web playeri çalıştıran uygulamalardan biri. Ve DX9'u silip tekrar yüklüyoruz. Yükledikten sonra ağ paylaşım merkezini açıp bağdaştırıcı ayarlarını seçiyoruz. Kendi ağımıza sağ tık yaparak özellikler diyoruz. Ve orada 4 protokolü seçeneğini tıklayıp özellikler diyoruz. Eğer dns ayarımız açıksa kapalı tutmalıyız. Kapattıktan sonra oyunumuz çalışacaktır.
 • Emrecan Köse
  Oyuna girerken Shockwave hatasıyla karşılaşan arkadarşlar;
  1- Denetim Masasına girin.
  2- Program Ekle veya kaldıra girin.
  3- "Adobe Shockwave Player 12.0"ı kaldırın.
  4- Ardından Google'da "Adobe Shockwave Player Old"ı aratın, eski sürümü indirin-kurun.
  5- Oyuna girin!
  Not: Girerken sakın "Eklentiyi Güncelle"ye tıklamayın. "Bu Seferlik Çalıştır"a tıklayın.

  Kesin çözümdür kimde denediysem oldu.
 • Küresel Isınma Faciasını Önle Durdur
  Arkadaşlar oyuna yeni başlayanlar için her şeyi anlatacağım. Umarım yardımcı olurum.
  Arkadaşlar ilk olarak server seçiyoruz. Seçtikten sonra name çıkıyor. Eğer guest (misafir) olarak oynamak istiyorsanız buraya adınızı yazıp Connect seçeneğine tıklıyorsunuz. Sonra ekranda doğum tarihinizi yazmanız isteniyor. Onu da doldurduktan sonra Kostüm yeri çıkıyor. Burada karakterinizi giydiriyorsunuz sonra connect diyorsunuz ve Cotuyard, Switch City ve ya Medadowa iniyorsunuz. Eğer üye olmak istiyorsanız başlangıçta Create Free Account yazan yere tıklıyorsunuz. Orada name, password email gibi yerleri dolduruyorsunuz ve kullanıcı şartlarını okuduktan sonra kabul ediyorsunuz. Böylece üye olmuş oluyorsunuz. Üyelerin guest (misafir oyunculardan) farkı şunlardır.
  Üyeler arkadaş ekleyebilir, ev kurabilir ve giysi alabilir. Ayrıca adları mavidir. Guest oyuncular ise bunları yapamaz. Oyunda sadece 1 npc vardır. Adı Santa Claus dur. Santa Claus Dance Lobby, Cotuyard ve Dance Clube gelir. Santa Claus npc otomatik olduğundan her zaman konuştuğu kelimeler aynıdır ve siz onunla sohbet edemezsiniz. Öylesine para dağıtır. Santa Clausdan para rica etmeniz bir işe yaramaz. Sizin her adınızı söylediğinde 1 coin alırsınız. Kullanıcı odalarını ziyaret etmek istiyorsanız dünya resmine tıklayın.Sonra da user yazısına tıklayın. Ordan bütün kullanıcıların odaları görünür. Kullanıcılar odalarını kilitleyebilir odadaki herhangi bir kişiyi de kovabilirler. Odanızın rengini ve duvar desenini değiştirmek istiyorsanız evinize geldiğinizde anahtar resmine tıklayın. Sonra duvar ve tabana sağ tıkla dokunun böylece renk ve desen seçebilirsiniz. Size atınızı görünmez haline getirmeyi anlatacağım. Medadowa gidin. Herhangi bir yere ingore diyin. Böylece görünmez bir atın üzerinden gitmiş olursunuz aynı şekilde Racting island ve Switchin City de bunları yapabilirsiniz. Size bir uyarı vereceğim. Switchin City, Racting İsland ve Medadowda oyuncu engellemesi yapamazsınız. Bu da bu oyunun hatasıdır. Umarım size yardımcı olabilmişimdir.
 • Mustafa Bilgin
  Ekran sorunu yaşayanlar çözüm bende;
  1- oyuna girdik adımızı yazdık kara ekran çıktı
  2- ortya hızlıca tıklayın
  3- kıyafet değiştirme yerine geldik
  4- done dedik
  5- kara ekran yine çıktı aynı yöntemi uygulayın
  6- son olarakda meadow'a geldik
  Saygılarımla KaRiZmA_MuStAfA
 • Küresel Isınma Faciasını Önle Durdur
  Para 3 türlü kazanılır.
  1 Parayı yani (coin) Santa Claus [NPC] adındaki bir npc verir. Bu npc sadece 3 türlü yerde görülür. Dance Club , Dance Lobby ve Cotuyard. (Ama sadece her adını söylediğinde 1 coin alırsın.)
  2 Coini teklif tamamlayarak alırsın.(free gold coin) yazan bölüme gierek.
  3 Coini gerçek para vererek alabilirsin. Bunun için (earn gold coin) adlı yere girmen lazım.
 • Su Güçlü
  Dikkat! (Bu hile sadece kız oyuncular ve elbisesi olan kız oyuncular için hazırlanmıştır. Kız iseniz ve elbiseniz varsa tabiki para ile alınan elbiseninz varsa dikkate almayınız!). Daha önce araba ile uçma hilesini vermiştim.Şimdi ise kız oyunculara (paralı elbisesi olan kızlara) bir hilem var. Umarım seversiniz.

  1-Elbisenizi giyin ve giydiğiniz yerden rengini ayarlayın.
  2-İnsan şekline tıklayın (gözlük ve gülen yüze basmayın).
  3-Shirtten (giysiden) arabanızı hangi renk istiyorsanız ayarlayın (Ayarlamak için sadece shirte (giysiye) basmanız yeterli ve ayakkabınızın rengini değiştirmek isterseniz shoesede (ayakkabıyada) basabilirsiniz ama sakın pantsa (pantolona) basmayın!).
  4-Switchin city veya racing islandda rengine bakabilirsiniz.


  Not: Olmadı ise yanlış yerden ayarlamış olabilirsiniz.Umarım kız oyunculara yardımım dokunmuştur
 • Su Güçlü
  Arkadaşlar ilk önce racing islanda gidiyoruz. Sonra arabamız ile denize çıkıyoruz. Çıktıkmı. Sonra arabamızı boşluğa doğru sürüyoruz. Boşluğa geldik, sonra oradan atlıyoruz (araba ile). Atladığımız an arabadan iniyoruz. Sonra karaya geldik mi geldik. Ondan sonra arabanıza binin birde bakın arabanız havada olmazsa bidaha deneyin.

  İkinci yöntem: Araba tuşuna hızlıca hiç durmadan basın ve havadasınız.
 • Doğukan Canerler
  Arkadaşlar bugün ben bu oyun hakkında bir hile buldum (para hilesi) ama pc nizde ilk olarak Cheat Engine 6.3 bulunması gerekir. Neyse Biz Anlatıma dönelim. İlk olarak cheat engineyi açıyoruz orda yanıp sönen bir pc resmi var ona basıp Kullandığımız interneti seçioruz Örn: ben Chrome kullanıyorum chrome yi seçicem. Sonra Yazı yazılcak yerler çıkacak First scanın altında bi yazı yazmak için yer var oraya Şuanki paranızı yazcaksınız (not: 0 olmaz) sonrada first scan diceksiniz yandaki listede yazılar belircek yeşil olan varsa onu seçin yoksa yazdığınız miktar kadar olanı seçin.Sonra En allta listeden seçtikleriniz çıkar (listeden seçmek için cift tıklayınız) sonra rakamlara tıklayıp 99999999999999999999999999999999999 yazın next scan deyin evinize gidip marketten birşey alın gelir eğer olmadıysa tekrar deneyin çünkü win7 de zor biraz hadi kolay gelsin.
 • Melih Gürlek
  Arkadaşlar hile göstereceğim şimdi racing ısland a gidiyoruz kumlara iniyoruz yavaşça denize iniyoruz denizin üstündeyiz Not:bir yere çarpmayın

  Hile 2: Bu hile değişik gerekli olanalar bir t-shirt ve bir pantolon parayla alın onları giyiyoruz ve custome diyoruz ordan bedava olan kıyafetin rengini renk yapın Örnek: kırmızı hepsi üstüne coinsle aldıgımızı giyioruz oyuna giriyoruz işte araba kırmızı üstündekiler beyaz Not: her renk olabilir

  Hile 3: Switching city e gidyoruz denizin üstüne çıkıyoruz ve kocaman dağın arkasına geçiyoruz bir delik var giriyoruz şehrin altındayız Not: Ordan çıkınca batarız Detaylı bilgi mesaj atabilirsiniz Türk serverindeki ismim KorkakSavasciMelih
 • Berk İnci
  Arkdaşlar büyük hile buldum şimdi size söleceğim. Counturyard gidiyoruz 2 adet yuvarlak dairenein ikincisine geçip tam izada oluyoruz ve atliyoruz iste counturyard altındasınız. Counturyard gidiyoruz merdivenlere doğru yürüyoruz saksı görüyoruz üstüne gidiyoruz olmassa tekrar deneyin. Ayrıntılı bilgi: türk serveri isim: bentenyson
 • Berk İnci
  Şimdi Size Oyundan Hile Söyleceğim.

  1: Racing İsland Gidiyoruz.Sonra Kumlara İnip Denize Yavaşça İniyoruz.Ama Biryere Çarparsanız Suyun İçine Düşersiniz.
  2: Swittchin City Gidiyoruz Orda Bir Apartman Var Apartmandan Asağa İnerek Racing İsland Daki
  Gibi Yapiyoruz.
 • Xxxxx Oguzhann Xxxxx
  Arkadaşlar oyunda dikkat ederseniz arabanın rengini biz seçemiyoruz (yada ben bilmiyorum) her neyse. Benim anlatmak istediğim şu. Diyelim adamınızı genellikle kırmızı renkle giydirdiniz arabanın rengi kırmızı olur veya genelde siyah şeyler giydirdiniz arabanın rengide siyaha yakın bir tonda olur. Yani kısaca çoğunlukla hangi renkte giydirirseniz arabanın rengide o renkte olur.
 • Burak Mert
  Arkadaşlar bazı oyundakiler hatasız isim yazabiliyor ben de bunun hilesini söyleyeceğim şimdi.

  İlk önce yazı yerine /me yazın sonra yazacağınız kelimeyi yazın. (örnek: /me arkadaş olalım mı v.b.) İşte bu örnekteki gibi yazın. (Benim sölediğim kelime örnekti siz /me nin yanına istediinizi yazıp gönderin.) %100 işe yarıyor.
 • Burak Mert
  Şehrin altına girmek için: İlk önce SwitchIn City e girin. Sonra (eğer girebiliyorsanız) arabayla denize girin ve girerken batmamaya çalışın. Girdikten sonra yeşil olan dağın arkasına geçin. Sonra orada bir boşluk göreceksiniz. Oraya girin. İşte şehrin altındasınız!

  ÖNEMLİ NOT: Şehrin altına girince dikkatli olun duvarların olduğu yerlerin altından geçmeye çalışmayın,aksi takdirde araba batar.
 • Yaren Günel
  ARKADAŞLAR BİR TANE DAHA DUYURU:
  Sohbet evi yani İngilizce'siyle Chat House'da yeni etekler, saçlar vs şeyler çıkmıştır.Ve ayrıca odalardan başka alabileceğimiz bir alan çıktı artık. O da ADA'dır. Artık oda değilde ada'da alabiliyoruz.

  NOT: Benim amerika serverindeki üyeliğimin adı Oo_YaReN_oO. Türkiye serverindeki _YaReN__GuNeL_ yani beni ordan tanırsınız.
 • Yaren Günel
  ARKADAŞLAR GEÇEN HAFTA OYUN FORMAT ATTI YANİ DEĞİŞTİ O GÜNDEN BERİ HİÇ PARA GELMİYOR
  Ama para sipariş edebilirsiniz. Nasıl mı? Öncelikle üye iseniz giriş yapın sonra açılan sayfanın 'Switch İn' logosu bulunan yerin altında ki Go to coins Page 'ye tıklayın açılan sayfa da bir ödeme şekli seçin. Buy Coins [Kredi Kartıyla ödeme] , Diğer Buy Coins [yani telofondan ödeme] ya da earn coins e tıklayın. Ondan sonra alacağınız paranın adetini seçin 50 Coins 20 coins vs. ve sonra BUY butonuna tıklayın.
 • Matrix Man
  Arkadaşlar para gelmesi için üye olun. Üye olma: create free zccount e tıklayıp gerkenleri yazın tamam.
 • Ali Yavuz Öztürk
  Arkadaşlar oyuna girip çıkarsanız para kazanırsınız.
 • Furkan Yüksel
  Arkadaşlar evinizi döşemek için paraya ihtiyacınız var ve evinize girenlerden para alabiliyorsunuz ve o parayla alttaki mobilya şekillerinden evinizi döşeyebiliyorsunuz ve mobilyaların üstüne sağ tıklayınca mobilyayı boyayabiliyor ya da desenli yapabiliyorsunuz evinizi boyamak için yere tıklayın (eşyaya değil) ve oradan mobilyaları boyadığınız gibi evinizi de boyayın ya da süslü desenli yapın işe yarıyor deneyin.
 • Yaren Günel
  Arkadaşlar üye olupta yaptığımız evimize kaç kişi girerse o kadar para kazanıyoruz. O parayla elbise, t-shirt saç sekilleri vs. Alabiliriz ben aldım. Tabii üye olunarak yapılıyor ben üye oldum. İyi eğlenceler.
 • Ezgi Güçlü
  Arkadaşlar, evinizin olmasını istiyosanız oyuna üye olmanız gerekir. Oyunu açın, name yazar altta kısa bir yazı onun altında uzun bir yazı var uzun yazıya basın name=ad, email= mail password=şifre password again=şifre tekrar bunları doldurun daha sonra connect yazar ona basın ve üye oldunuz giriş yapın adınızı yazın şifrenizi yazın connect deyin youna başlayın altta bir çizgi gibi bişey var uzun bişey oraya diğerleriyle konuşun. Yanındaki simgelere basın ev resmine basın evinize gidin evde eşyayı söyle koyarsınız. Eve iki kere tıkla sonra bir kutu çıkar kutunun içindeki 1.yazıya basın eşya seçin koyun desen ve renk için eşyaya sağ tuşla basın kutu çıkacak küçük bir kutu gri renkte ve beyaz renkte kçük bir kare kutu var basın onlardan birine, seçin ve evinizin işi bitmiş olsun.
 • Arif Hikmet
  Evlerine veya birisinin evine gitmek isteyenler dünya işaretine tıklayın kutu açılacak kutunun yukarısında publıc yazıyor. Ona tıklayınca herkesin evi gözüküyo isme tıklayınca eve gidiyosunuz ben kendi evime baktığımda gözükmüyordu. Ama searc a tıklayıp ismimizi yazdığımız evimize gidebiliyoruz benim evim kırmızı olan. Teşekkürler.
 • Berkay Tüblek
  13 yaş altındaysanız sohbet edemiyorsunuz
 • Arif Hikmet
  Arkadaşlar oyunun içinde mesaj yazdığımız yerlerde bi dünya işareti var ona tıklayın bir kutu açılacak. O kutudan istediğimiz dünyayın yanındaki ok a basarak dünyaya girebilirsiniz.
 • Emirhan Akçay
  Arkadaşlar yukarıdaki gülen yüz, gözlük resmi olan yerlerden karakterinizi daha güzel yapabiliyorsunuz.
 • İpuçları! Oyunlarımızı oynarken ekran sorunu yaşıyorsanız lütfen 'Tam Ekran' oynayınız.
 • - Oyunları açabilmeniz için 'Shockwave' eklentisi yüklemeniz gerekiyor. (Olmazsa oynayamazsınız)
 • - Oyunlarımız yüklenirken sorun yaşamak istemiyorsanız 'Firefox' yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
 • - Oyunları oynarken bilgisayarınız zorlanıyorsa 'Opera' veya 'Google Chrome' tarayıcı tavsiye ediyoruz.
 • - Aynı anda birden fazla oynama sayfası açarsanız (Shockwave eklentisi) bilgisayarınız kilitlenebilir.
Oyun Hakkındaki Görüşler (Sende Yorum Yaz)

Toplam 1.067 adet yorum yapıldı, 6 tanesi onay bekliyor

Cool_Diyar Cool_Diyar - Ömer TALHA
12 Haziran 2016, Pazar

Beyendim 3D: Kahkaha 3D: Alkış

0AnGeL0 0AnGeL0 - Melek IŞIK
26 Mart 2016, Cumartesi

SpANCegirL - Gaye TAN, Switchn mmoyu yani sohbet evi oyununu nasıl açtığını banada mesaj atarmısın ? 3D: Gülücük

MarcusNight MarcusNight - Marcus NİGHT
27 Ocak 2016, Çarşamba

3D: Ağlayan Oyunu eskiden çok severdim hep oynardım şimdi isee açtığım zaman şunu diyor ''A plugin is needid to display'' ne yapmalıyım? 3D: Üzgün

Editörün Notu:
Oyun içi destek kesildiği için oyun açılmıyor maalesef. 3D: Üzgün

xXAYKUTXx xXAYKUTXx - Aykut KARATEKE
1 Ocak 2016, Cuma

Arkadaşlar bu shockwawe nin eski sürümünü indirmeniz gerekiyor. Bende eski oyuncularındanım,DX9 SIkıntılı Birçok Yeni nesil oyun gelince bu oyunun üyeleri düştü ve birkaç oynama yaptılar yani hayat yok artık bu oyunda 3D: Gülücük 3D: Düşünceli

HeLL_AnGeL HeLL_AnGeL - Bige KAYA
27 Aralık 2015, Pazar

Bu oyunda mı gitti elden be en sevdiklerimdendi halbu ki..

yenilmezx yenilmezx - kaan demirel
4 Ekim 2015, Pazar

Abi o değilde ben mikel hesabımı unuttum + hotmailimi unuttum sıkıntı büyük 3D: Sırıtkan

Editörün Notu:
Şifremi unuttum diyerek alternatif yolları izleyeceksin Kaan. Umarım sorununu çözersin.

katil7812 katil7812 - Akın CAN
25 Ağustos 2015, Salı

Bu Oyunun Hizmet Vermemesinin Sebebi Arkadaslar: Artık Yeni Nesil oyunlar Çıkmaya Basladı Ben Bu Oyuna En Son Girdiğimde 2 kişi vardı benle birlikte 3 oluyor tabi haliyle bu player sıkıntısı baya düşüktü Bu oyuna güncelleme gelmesi için para gerekiyor bedava degıl bu işler e tabi haliyle oyuncu AZ ve KİMSE gercek para ile bişey satın almadıgı için Kapandı. Arkadaslar bence bu yuzden Kapandı.

SpANCegirL SpANCegirL - Gaye TAN
22 Haziran 2015, Pazartesi

Oyunu açmayı başardım yalnız;
Bu oyuna emek vermeyi kesmişler, eskiden detayları bile göze alıyorlardı şimdi oyunu tekrar oynamaya başladım ama doğru düzgün bir şey yok. Zaten herkes hata yüzünden oyunu bırakmış. Yani oyunu açtıysamda bir işe yaramadı. Ne güncelleme var nede güzel bir şey var. Oyun hiç değişmemiş demiştim. Hata başladığı anda eski sürüm yerinde kalmış olmalı. Oyunun güncellenmesi ve diğer kullanıcılar için oynanabilir hale getirilmesi gerek. Editörüm peki bu konu hakkında neden ilgilenmiyorlar. Herkes bu oyunu oynamak istiyor 3D: Sinirli
Sadece bir günlerini bu oyuna düzeltmeye harcasalar bir şey kaybetmiş olmıyıcaklar. Lütfen artık oyunla ilgilenilsin herkes oynayabilsin 3D: Göz Kırpan

Editörün Notu:
Sebebini bende anlayamıyorum Gaye

GurkanSezerGul GurkanSezerGul - oylesine
20 Haziran 2015, Cumartesi

Editörüm bilgisayarımdaki herşeyi kontrol ettim ama hala ''Attemp to login has failed. Please try again'' diyor ne yapmalıyım. 3D: Ağlayan 3D: Ağlayan

Editörün Notu:
Sanırım bu oyun arktık hizmet veremiyor 3D: Üzgün

XxXOyuncuGirlXxX XxXOyuncuGirlXxX - Oyuncu GİRL
20 Haziran 2015, Cumartesi

Yok arkadaşlar artık bu oyuna girmek imkansız dx9'u çalıştıra falan arattırdım yok güzel bir oyundu ama çoktan öldü. Oyunun yapımcıları herhalde oyundan para kazanamadılar ilgilenmediler 3D: Dil Çıkartan Bence böyle yapmak yerine güzel bir güncelleme atıp oyunu tuttursalardı 3D: Göz Kırpan Olan oldu herkes artık gta minecraft ve internetteki diğer oyunlardalar. Arkadaşlar bu tür oyunları seviyorsanız da club mariana gelin orda sohbet edersiniz.

Editörün Notu:
Aynen öyle, oyuna yazık ettiler 3D: Üzgün

SpANCegirL SpANCegirL - Gaye TAN
18 Haziran 2015, Perşembe

Arkadaşlar;
Aslında ipuçlarından yararlandım. İpuçlarında gerekli bilgiler veriliyor. Bazı arkadaşlar sağolsun ipucu vermişler. Onlara teşekkür ederim. Yine oyunu oynamaya başladım. Arkadaşlar bence sizlerde ipuçlarını okuyarak ne gibi sorunlarınızın olduğu ve nasıl çözüldüğüne bakabilirsiniz. Ben baktım yararlı çıktı. Okuduğunuz için teşekkürler. İYİ OYUNLAR 3D: Sırıtkan

XxXOyuncuGirlXxX XxXOyuncuGirlXxX - Oyuncu GİRL
17 Haziran 2015, Çarşamba

Merhaba arkadaşlar ben bu oyunun çok eski üyelerinden ve kullanıcılarındandım küçüklüğüm bu oyunda geçti denebilir. Gerçekten kapatılmasına açınılmamasına çok ama çok üzüldüm. spancegirl gaye adlı arkadaşımız oyuna girebilmiş. Nasıl girebildiyse bu yorumu okursa eğer söylese çok memnun oluruz. Bu oyundaki havayı oynadığım oyunların nerdeyse hiçbirinde bulamadım. Benim gibi düşünen arkadaşlar da var. Açılmasını gerçekten çok istiyoruz. 3D: Üzgün

SpANCegirL SpANCegirL - Gaye TAN
11 Haziran 2015, Perşembe

Artık oyunu açabiliyorum. Fazla değişmemiş ama çok güzel 3D: Alkış. Emeğe saygı 3D: Havalı

Editörün Notu:
Nasıl açabildin Gaye, yazarmısın. Oyunu açamayan oyuncular için klavuz olur.

katil7812 katil7812 - Akın CAN
21 Mayıs 2015, Perşembe

Bu oyunda Christmas Vardı Para Verıyordu Bende Sevınıyodum Tabi Çocuk Aklı Gidip evime eşya alıyodum Çok ötu Olmuş Kapandı Herhalde Çok oynardım okuldan gelıncce hemen Bilgisayarımı acıp bu oyunu oynardım 3D: Üzgün Kötü Olmuş Şimdi Buyudum Lise 2 ye Gidiyorum Anılarım Depreşti Resmen 3D: Ağlayan

LeWeNT LeWeNT - KAPALI HESAP
8 Nisan 2015, Çarşamba

Oyunun amacı sohbet etmektir. Bu oyun önceden önceden iş muhabbetlerinde kullanılıyodu ama kurucular bu İş Konsolu güvenli olmadığını buldu. O yüzden boşa emek harcamamak için oyunu Bir sohbet oyunu yaptılar. Arkadaşlar eyer bu oyunda biri sizi rahatsız ediyorsa sıkıntı yok oyunda adminler veya kurucular bulunur onlara şikayet edin özel msg atın adminler değerlendirir o kişiye ip ban atarlar.

mervenana mervenana - Mervefena FENA
3 Nisan 2015, Cuma

Editörüm lütfen bir çare bulun çünkü bu oyunu çok seviyorum 3D: Uykulu

Editörün Notu:
Maalesef buna çözüm bulamayız Merve 3D: Üzgün

mervenana mervenana - Mervefena FENA
6 Mart 2015, Cuma

Diğer arkadaşlarımızında dediği gibi bu oyunu çok seviyorum eskidende oynardım ama nedense kabul etmiyor oyun girmeme 3D: Üzgün

BlackWolf_150 BlackWolf_150 - Bora GÜLİDE
11 Şubat 2015, Çarşamba

Oyunu her zaman oynardım çok güzeldi ama açılmıyor 3D: Üzgün

Editörün Notu:
Maalesef bu oyun bazen açılamayabiliyor Bora 3D: Üzgün

TPNature TPNature - Ezgi PALA
5 Şubat 2015, Perşembe

Keşke açılsaydı oyun eskiden çok oynardım. Çok eğlenceli bir oyundur bu oyun biliyorum ama artık açılmıyor 3D: Üzgün Bir an önce şu sorunun gitmesini istiyorum! Ve bu arada siteye yeni kayıt oldum bilemeyeceğim bazı bilgiler varsa bana açıklar mısın admin? 3D: Sırıtkan .

Slenderman_98 Slenderman_98 - Poyraz Cemil Salungan
29 Ocak 2015, Perşembe

Adminim ben adobe nin eski sürümünü indiremem babm kızar ve bnm ki 16.0 3D: Uykulu

Editörün Notu:
Eski sürümü indirmenize gerek yok. Eğer oyun eski eklentiye ihtiyaç duyarsa sadece gerekli olan eklentileri yükler, yani flash 16.0 genel olarak yine durur ve kullanılır.

1.041 adet yorumu görmek için Sohbet Evi Oyun Yorumları tıklayın.
İpuçları: Beğendiğiniz oyunu arkadaşınıza tavsiye etmek istiyorsanız oyun sayfasındaki Tavsiye Et butonunu kullanabilirsiniz.
3d ralli şehri

Sitemizdeki 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde Shockwave eklentisinin yüklü olması gerekir.
3D Games - 3 boyutlu oyunlar, sitemizde yayınlanan seçilmiş bedava Shockwave 3d oyunları ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.
“Türkiye nin en iyi seçme 3d oyun sitesi” 3d oyunlarımızı zevkle oynayın. 3doyunlar.net

Nerdeyim; “3d Online Oyunları Oyna › Sohbet Evi Oyunu”

Kategoriler - Üyeler - İletişim - Gizlilik Politikası - Yardım - Shockwave (Eklenti) - Sitene Oyun Ekle

Erenet