En güzel 3d oyunlar için 3D Oyun sitemizi takip edin.
3D Oyun Arama

3D Oyunlar3D Online › 3D Dünya Savaşı Oyunu

Oyun için işaretler
Oyun Puanı: 3.81
3D Dünya Savaşı
3D Dünya Savaşı Online Oyunu - 3d online savaş oyunları arasında yer alan ve kısa sürede beğenilebilecek kaliteye sahip olan online savaş oyunu. devamı...
Oyun Kategorisi: 3D Online
Oyun Oynanma: 1.820.975
Boyut: 23.73 MB
Oyun Türü: Unity3D Oyunlar (Unity3D Eklenti gerektirir)
3D Dünya Savaşı Değerlendirme
Derecelendirme: 7.62 / 10 Oy Sayısı: 1,488
Toplam Puan: 5,670 / Yorum Sayısı: 116 adet.
Unity3D Web Player
Oyun için gerekli olan eklentiyi ücretsiz indirin.
Dikkat! 3d oyunu oynayabilmeniz için Unity3D web player eklentisinin bilgisayarınızda kurulu olması gerekir.
3D oyunu facebook'ta paylaş Oyunu Tavsiye Et Oyunu Kaydet Oyuna yorum Yazın Oyun yorumlarını okuyun Oyunu Favori listene ekle
Silahlı baskın
Açıklama ve Nasıl Oynanır?

3d oyunlar sitemizde online savaş oyunları arasında yer alan "Online 3D Savaş (Red Crucible 2)" oyunun ikincisi olarak çıkan (şuan için beta aşamada) "Red Crucible Firestorm (RCF)" ile karşı karşıyayız. En çok sevilen kategoriler arasında yer alan online 3d oyunlar kategorisine ait online savaş oyunu. Oyun şuan için beta aşamasında olmasına rağmen bir çok online savaş oyunu arasında kendini gösterebilecek özelliklere yer veriyor. Oyun HD ekran çözünürlüğü olan 1280x720 boyutunda kendini gösteriyor. Ayrıca tam ekran yaparak monitörünüz oranında da genişleme yapabiliyorsunuz. Bu sayede Full HD olan 1920x1080 formatında da oynanabilmiş oluyor. Oyun grafik ve ses olarak pc oyunları ile yarışabilecek düzeyde diyebiliriz. Ayrıca yeni oyun haritaları da oyuna eklenmiş.

Multiplayer oyun olduğu ve yine oyuna dahil olabilmemiz için ücretsiz üyelik almamız gerekiyor. Üyelik alırken zorlanabileceğinizi düşünmüyoruz, ayrıca aldığınız bu üyelik sayesinde oyun içerisindeki puan ve başarılarınızıda kaydetmiş olacaksınız.

OYUN ÜYELİK
Oyun yüklendikten sonra (ilk kez açıyorsanız) sol üst köşede LOGIN ekranını göreceksiniz. Eğer daha önceden alınmış bir üyeliğiniz varsa ID ve Password bilgilerini girerek oyuna giriş (login) yapabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa "NEW ACCOUNT" butonuna tıklayıp, ID (Nick, Türkçe karakter girmeyin), Password (tahmin edilmesi zor olan bir şifre girin), Display Name (İsim), Email (kullanmış olduğunuz gerçerli bir mail adresi) girin. Sonrasında "I accept the Terms of Service" üzerine tıklayıp oyun sözleşmesini kabul etmeniz gerekiyor "I ACCEPT" butonuna tıklayıp kabul ediyoruz. Bütün bilgiler eksiksiz girildiyse ve sözleşmeyi de kabul ettiyseniz "CREATE ACCOUNT" butonuna tıkladığınızda üyeliğiniz açılmış olacaktır.

Üye girişini yaptıktan sonra PLAY butonu ile oyun haritası içerisine geçiş yaparak oyunu başlatabilirsiniz. Ayrıca oyun öncesi SETTINGS sayfasından grafik, ses ve diğer ayarları istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

OYUN KONTROL TUŞLARI
WASD tuşları, Hareket kontrol
Shift, hızlı koşma
Boşluk, zıplama
Enter, sohbet etme
C tuşu, eğilme
G tuşu, bomba atma
1, 2 ve 3 tuşları, silah değiştirme
R tuşu, şarjör doldurma
E tuşu, araba sürme

Oyunun daha önceki yayınlanan versiyonu olan online 3d savaş oyununu yine sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Ayrıca benzer oyunlar olarak online counter strike oyunlarınıda alt kategori listesinden seçerek oynayabilirsiniz. Aksiyon ve macera içerikli FPS oyunlarını seven oyuncu arkadaşlar için bağımlılık yapacak bir oyun diyebiliriz 3d dünya savaşı oyunu için. Ayrıca oyun en yeni ve kaliteli oyunlar üretilen unity oyun motoru ile yapılan bir oyun olduğu için tarayıcı üzerinden oynanabilmesi için yayınlanan unity web player eklentisi gerekecektir.

Not: Oyunu bize ileten Osman Soltan (solider_PRO) üyemize teşekkür ediyoruz. Yine aynı üyemizin isteği üzerine oyunun ismi "3D Dünya Savaşı" olarak belirlenmiştir.

3D Dünya Savaşı (Red Crucible Firestorm) Oyun Giriş Ekranı
3D Dünya Savaşı

3Doyunlar.net iyi oyunlar.

Unutmayın; 3D Dünya Savaşı oyununa benzer sitemizdeki diğer 3d online oyunları oynayabilirsiniz.
Yorumculardan ipuçları (8 ipucu)
 • Esra Top
  Arkadaşlar ilk olarak üye oluyorsunuz.

  Sonra -Play- diyerek oyuna başlıyorsunuz. (Browseden de seçebilirsiniz.)
  (Oyun yükleniyor.) Team1'e veya Team2'ye geçiyorsunuz.
  Üst tarafta, INVENTORY var. Buradan silah, kıyafet satın alabiliyor, değiştirebiliyorsunuz.

  Oyunda iken,
  Yön tuşları, W-A-S-D.
  -Space- (boşluk) zıplama,
  Mouseden ateş ediliyor.
  R şarjör değiştirme,
  C Eğilme, kalkma,
  W+Shift (tuşu) hızlı koşma (veya Q tuşu)
  U kroki,
  F tuşu veya mausenin sağ tuşu nişan alma,
  G mayın bırakma,
  V kamera açısını değiştirir,
  E arabalara binme,
  -Enter- sohbeti açar.

  Bilgi: Adamların kafasından vurmaya çalışın, daha çabuk ölüyorlar.

  Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana!
 • Gürkan Sezer Gül
  Arkadaşlar bildiğiniz üzere oyun çok gelişti. Bugün sizlere oyun hakkında ipucu vereceğim.

  Tuşlar:
  WASD (Yürüme.)
  Shift + W (Koşma.)
  Boşluk (Zıplama.)
  E (Araba'ya binme.)

  Oyunun Türkçe İsmi:
  Dünya Savaşı

  Oyunun Gerçek İsmi:
  Red Crubicle

  Oyunun Yeni Hikayesi:
  Adımız Jake,İngiltere'de yaşıyorduk.Bilinmeyen bir ülke savaş açtı.Herkez savaşa katıldı.Fakat
  Bizde yeni öğrendik.2 Yerde savaş çıktı.İlk önce gemideki savaşa Sonra ise Yollar'da savaşmış.Bu işten 1 Milyar para kazanacaktır.İşte oyunun hikayesi bu...

  Oyun Hakkında Bilinmeyen Bilgi
  Aslında bu oyunun fikri İsrail'den çıkmıştır.İngiltere'de yayınlamıştır.


  Hile: Arkadaşlar Eğer oyunda Ctrl Basıp A D yaparsınız daha az vurulursunuz.

  En İyi Silah: En son sniper daha çok iyidir.

  Benden bu kadar Hoşçakalın.
 • Ozan İlik
  Merhaba, uzun yıllar sonra RC2: Firestorm'da buluşabildik. Eski oyundaki rehberleri okuyanlar beni tanıyacaktır.

  Şimdi, bu rehber ile oyunda neler değişti kısaca anlatacağım, sonraki rehberlerimde ise oyunla ilgili taktikleri veririm inşaallah.

  Başlayalım o zaman;

  NOT: RC2 ile RC2: Firestorm çok farklı oyunlar değil aslında. Sadece RC2: Firestorm günümüz oyun mekanik/grafiklerine göre daha yenilenmiş diyebilirim. Ama çok hoş bir şekilde ...

  Eski hesabınız ile giriş yapabiliyorsunuz bu arada. Bunu unutmayın.

  Oyunda Yeni Neler Var?

  - Komple doku güncellemesi

  Özlediğiniz haritalar, özlediğiniz silahlar, özlediğiniz tanklar ... hepsi burada. Bir yere kaçmadı. Ama görünümleri ciddi derecede yenilenmiş ve daha güzel bir hal almış. Cidden göz zevkini gayet iyi düşünmüş Rockeeter Games.

  - Yeni 'Killstreak' sistemi

  Eskiden basit bir Killstreak sistemi vardı. 3 kellede Killing Spree, 6 kellede Rampage'e gidiyordunuz bu kadardı. Ama şimdi daha değişik bir hal aldı. Artık her öldürdüğünüz adamda nasıl öldürdüğünüz ve kaçıncı öldürüşünüz olduğu ile ilgili resim çıkıyor ve takımınıza göre biri sesleniyor. Söyledikleri sözler şöyle ;

  U.S: Good job soldier! (İyi iş asker !)
  Sovyetler: Great job comrade (İyi iş yoldaş !) ---Hatalı olabilir---

  - Araç elde etmede değişiklik

  Eskiden araçlar ortadaydı ve çullanan kapıyordu. Artık bu yok, Battlefield oynayanlar bilir ... SatCom Uplink (Uydu Komuta Merkezi Bağlantısı) bilgisayarları ile seviyenizin açtığı her aracı alabilirsiniz. Ama araç sınırı mevcut. Yani takımdaki herkes helikoptere yüklenemiyor veya herkes tanka atlayamıyor.

  - Mermi Yükleme Noktaları

  Eskiden merminiz bitince bitiyordu. Ara sıra düşen yardım kutularından alabiliyordunuz. Artık bu da yok. Haritaların bazı kilit noktalarında cephane doldurabileceğiniz yerler var. Bu noktalar ana üslerinizde de bulunmakta. Yani cephaneniz biterse oraya uğramayı da unutmayın.

  - Yeni Arayüz

  Eskisine göre daha rahat geçiş yapılabiliyor ve üstüne üstlük yeni bir güzel yeniliği getiriyor ... oyun yüklenirken envanter - dükkan - profil gibi sekmeler arasında geçiş yapabiliyorsunuz ! Bu ciddi ve hoş bir yenilik olmuş.

  - İndirilebilir Oyun

  Evet, bu oyun indirilebiliyor bu arada. Kendi sitesinde DOWNLOAD FOR PC yazısına tıklayarak indirebilirsiniz. Bu oyundaki kasmayı 0'a, 0'a olmasa bile %50 daha aza çekecektir.

  - Yeni Oyun Modları

  Eskiden TDM, Sabotaj, Sarch and Destroy, FFA gibi modlar vardı. Bunların çoğu yenilendi ve elden geçirildi, RC2: Firestorm daha çok Domination yani İşgal moduna ağırlık vermiş bu versiyonda, ki ana oyun modu TDM: Resources.

  Evet, benden bu kadar. Oynaması size kalmış.
 • Nihad Bagırov
  Merhaba arkadaşlar size ipuçları vericem. Öncelikle şunu söylicem:
  Bu oyunun eski versiyonu olan deki hesaplar buraya yüklendi.
  Taktiklere geçelim:
  -Kiev haritasında asansörlere binmeyin, aksi halde asansör sizi açık alana çıkartıyor ve rakipleriniz tarafından kolay vuruluyorsunuz. Bu haritada kırmızılar (team 2) avantajlıdır. Burada genellikle makinalı tüfek ve ya saldırı tüfeği kullanın.
  -Sand Storm haritasında TDM: RESOURCES (takım savaşı) da ya saldırı helikopterine binin yada helikopter savar tanka binin. TERRORITY (baskın) modunda genellikle taşıyıcı helikoptere binin binemezseni araba alın.
  -Frankfurt, burası bir şehirdir ve sniperle oynamanızı tavsiye ederim.
  -73 easting, oyundaki en büyük haritadır ve uçaklara binile bilir. Zor bir haritadır piyade olarak gitmeyin biri sizi uçakla, helikopterle veya sniper vura bilir, çok dikkatli olun. Yanınıza her zaman yedek silah alın.
 • Osman Soltan
  Evet arkadaşlar ben size silah tavsiyeleri vereceğim:
  - Oyuna ilk başladığınızda size 5.000 coin ve 500.000 honor point verir bu parayla PREMİUM silahlar alın. yukarıdaki STORE butonuna tıklayın.

  -Almanızı tavsiye ettiğim silahlar:
  1. Vortex G - hem güçlüdür hem de isabet oranı yüksektir kötü tarafıysa menzilinin az olması.
  2. Golden Dragon - herkez eski haline aldanıp TALON alıyor ama artık talon eskisi gibi iyi değil kullanmak zor onun yerine golden dragon alın golden dragonu kullanmak çok kolay ve hasarı da güzel 2 de alıyor (geliştirirseniz tek atar)
  3. aMobster - II dünya savaşı dönemindeki silahlardan biri galiba. hasarı muhteşemdir isabet konusunda pek iyi değil
  Paranıza istediğinizi ala bilirsiniz ama önce yukarıdakileri alın bence.

  ŞİMDİLİK BU KADAR. İYİ GÜNLER İYİ OYUNLAR!
 • Ertuğrul Erünsal
  Oyun yüklenirken, oynanırken yaşanan donma ve karıncalanma sorunu çözümü için yapılması gereken ayarlama;

  1- Ayarları açın.
  2- Grafik bölüme gelin
  3- Oradaki 2 bölümü LOW yapın.
  4- Save diyerek kaydedin.

  İyi oyunlar, yalnız yinede donabilir ama öncekinden daha az donar.

  Ekleme: Bu ayarlama sayesinde oyun ayarlarını minimum (en düşük) ayarlar ile kullanıp ekran kartına fazla yük bindirilmemiş oluyor.
  Bu sorunun (donma) nedeni %90 ekran kartıdır. Çözmek için en birincil olarak yüksek özellikte bir ekran kartı gerekir. Ekran kartı değiştirme imkanı yoksa ekran kartınızın en güncel yazılım (driver) yüklemesini yapınız.
 • Kılıçdar Kemal
  İlk defa yorum atıyorum yardımcı olmak için birkaç ipucu vereyim dedim.

  OYUNA GİRİŞ
  1- İlk olarak New Accout yazısına tıklayıp kendimize bir profil açıyoruz.
  2- Play tuşuna basarak Basic Training kısmını yapıyoruz.
  3- Training bittikten sonra artık oynamaya hazırsınız. Browse bölümünden bir odaya katılıp oynamaya başlayabilirsiniz.

  OYNANIŞ
  W,A,S,D Tuşlarını kullanarak karakterimizi yönlediriyor fare ile ateş ediyoruz.
  C tuşu eğiliyor.
  G tuşu bomba atıyor.
  E tuşu araçlara girmemizi sağlıyor. (Temelleri bilmeniz yeterli olacaktır)

  TAKTİKLER
  Oyunu oynarken diğer oyunculardan daha hızlı olmanız lazım bu size bir çok yerde avantaj
  sağlayacaktır. Ayrıca bir düşmana ateş ederken hareket ederseniz mermilerin yerlerinden sapmalarına neden olursunuz o yüzden sabit durmak hatta eğilmek çok daha iyi olacaktır.

  V tuşuna basarak 3.Şahıs kamera modunu aktif edebilirsiniz, böylelikle köşelerden bakarken kolayca görebilirsiniz.

  Düşmanınız önünüzde ise hemen eğilip ateş etmeye başlayın. Karşınızda ki adam sizin üstünüze ateş edecektir.

  Camlardan veya dar yerlerden zıplayarak geçin. Böylelikle sizi daha zor vururlar.

  Son ve en önemlisi rakibinizin daima kafasına nişan alın, böylece kısa sürede onu öldürebilirsiniz.

  MENÜLER
  Inventory: Envanterinizdir satın almış olduğunuz güçlendirmeler, silahlar vb... şeyler burada bulunur.
  Store: Markettir, ekipman satın alırsınız.
  Unlock: Bu bölümde oynayabileceğiniz haritaları satın alırsınız.
  Social: Bu bölümde ise diğer oyuncularla veya arkadaşlarınızla yazılı olarak sohbet edebilirsiniz.

  Umarım azda olsa yardımım dokunur. İyi oyunlar!
 • Enes Usta
  Oyun Online 3D Savaş oyunun geliştirilmiş hali. Oyun ile benzerlikleri tabi ki de çok fazla var. Aksiyon, Savaş, Çatışma sevenlerin buluştuğu çok iyi bir oyun.

  Sizlere birkaç tavsiye vereceğim;

  Kontrol Tuşları:
  -WASD Tuşları ile karakterimizi hareket edebiliyoruz.
  -Boşluk (SPACE) ile zıplıyoruz.
  -C ile çöküyoruz,eğiliyoruz.
  -W+Shift hızlı koşma olanağı sağlıyor.
  -R ile şarjör değiştirip ateş etmeye devam edebiliyoruz.
  -E tuşu ile araçlara biniyoruz.
  -G tuşu ile bomba fırlatıyoruz.

  Not: Oyun içerisinde yani oyun da konuşmak isteyenler ENTER ile sohbet edebilir.

  Oyunu yeni oynayanlar için bilgiler:
  -Kayıtlı değilseniz oyuna New Account 'dan bütün boşlukları doldurarak sözleşmeyi kabul ederek oyuna giriş yapın.
  -İlk önce bir eğitime girecekseniz eğitimi atlamak istiyorsanız SKIP 'e basarak geçebilir ve sonunda ödülünüzü alabilirsiniz.
  -Inventory'den silah seçebilir karakterinize bakabilir ve Play ile oyuna başlayabilirsiniz.
  Keyifli oyunlar dilerim.

  Tavsiyeler:
  -Çok adam öldürmek ve fark edilmek istemiyorsanız SNIPER kullanın.
  Not: Snıper kullanır iken bir yere pusabiliyorsanız pusun.
  -Assault kullanıyor ve adam yakınınızdaysa kafa taraflarına ateş edin.
  -Bıçak ile zıplaya zıplaya da öldürebilirsiniz.

  Yardımcı olabildiysem ne mutlu "BİZE"
 • İpuçları! Oyunlarımızı oynarken ekran sorunu yaşıyorsanız lütfen 'Tam Ekran' oynayınız.
 • - Oyunları açabilmeniz için 'Shockwave' eklentisi yüklemeniz gerekiyor. (Olmazsa oynayamazsınız)
 • - Oyunlarımız yüklenirken sorun yaşamak istemiyorsanız 'Firefox' yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
 • - Oyunları oynarken bilgisayarınız zorlanıyorsa 'Opera' veya 'Google Chrome' tarayıcı tavsiye ediyoruz.
 • - Aynı anda birden fazla oynama sayfası açarsanız (Shockwave eklentisi) bilgisayarınız kilitlenebilir.
Oyun Hakkındaki Görüşler (Sende Yorum Yaz)

Toplam 144 adet yorum yapıldı, 28 tanesi onay bekliyor

benten9915 benten9915 - Umut Yıldırım
6 Temmuz 2016, Çarşamba

2011'de tanışmıştım bu siteyle . Aradan 5 yıl geçmiş ve hala daha buradayım şuan 16 yaşındayım ne kadar zaman geçmiş vay be 3D: Sırıtkan . Bu arada arkadaşlar oyunu tavsiye ederim, canınız sıkıldığı zaman oynayabileceğiniz oyunlardan birisidir diyip bu sitede geçen efsane sözü de söylememekte yakışmaz, emeğe saygı 3D: Alkış

chaylak01 chaylak01 - Ömer KURNAZ
26 Haziran 2016, Pazar

Dx 9 hatasını nasıl hallederim internetten indirdiğim dx9 olmuyor heralde kurdum ama yine açılmadı oyunlar bir link felan önerirmisiniz

Esoshadow Esoshadow - Esra TOP
12 Haziran 2016, Pazar

Oyun İpucu: Arkadaşlar ilk olarak üye oluyorsunuz.

Sonra -Play- diyerek oyuna başlıyorsunuz. (Browseden de seçebilirsiniz.)
(Oyun yükleniyor.) Team1'e veya Team2'ye geçiyorsunuz.
Üst tarafta, INVENTORY var. Buradan silah, kıyafet satın alabiliyor, değiştirebiliyorsunuz.

Oyunda iken,
Yön tuşları, W-A-S-D.
-Space- (boşluk) zıplama,
Mouseden ateş ediliyor.
R şarjör değiştirme,
C Eğilme, kalkma,
W+Shift (tuşu) hızlı koşma (veya Q tuşu)
U kroki,
F tuşu veya mausenin sağ tuşu nişan alma,
G mayın bırakma,
V kamera açısını değiştirir,
E arabalara binme,
-Enter- sohbeti açar.

Bilgi: Adamların kafasından vurmaya çalışın, daha çabuk ölüyorlar.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana!

İpuçlarına git > 3D Dünya Savaşı

Egehanaaa Egehanaaa - Proluk Benim İŞİMDİR
7 Haziran 2016, Salı

3D: Alkış 3d oyunları 8 yaşımda gördüm beğendim şimdi 10 yaşımdayım hala takipteyim editörüm oyunlar çok güzel sizi seviyoruz

Editörün Notu:
Teşekkürler Egehan 3D: Gülücük

LeWeNT LeWeNT - KAPALI HESAP
31 Mayıs 2016, Salı

İyi oyun 3D: Gülücük 3D: Gülücük

O_W_E_R O_W_E_R - Ömer Salih GÖZCÜ
6 Mayıs 2016, Cuma

Selam Admin bey aslında bu sitede bir çok şey geçti şaka maka abi 2013 3 mart üye olmuşum ve bu arada bu oyun bana çok şey kattı gerçekten öyle saçma sapan değil asker olma duyumu besledi ve belki bu oyun sayesinde askeri lise ye gireceğim 3D: Sırıtkan msafasf mülakatlar var dua edin ona göre admin bey

Editörün Notu:
Allah yolunu açık etsin Ömer, arzun isteğin neyse o noktada hayatına yön vermeni isterim kendi adıma, hayatında başarılar.

yhaefeqinq yhaefeqinq - Efe SÖNMEZ
2 Mart 2016, Çarşamba

Gayet iyi bence

Archer42 Archer42 - Aziz Hakan UYSAL
1 Şubat 2016, Pazartesi

Editörüm kusura bakmayın ama ben red cruciblenin oyunlarını çok seviyorum lakin bu oyuna üye olamadım acaba nasıl üye olabilirim ? 3D: Düşünceli 3D: Ağlayan

Editörün Notu:
Online 3d savaş oyununu deneyebilirsin Aziz, eski versiyon yayınlanıyor.

Kayra1453 Kayra1453 - Kayra DENİZ
30 Ocak 2016, Cumartesi

Maşallah, bu siteye kayıt olalı 1 yıl oldu, bakıyorum daha gelişmiş, sitenin daha gelişmesi dileğiyle editörim 3D: Gülücük 3D: Alkış

Editörün Notu:
Tekrar hoşgeldin Kayra, ilgin için teşekkürler. 3D: Gülücük

transit123 transit123 - Outlook HOTMAİL
20 Kasım 2015, Cuma

Editör aslında choremede bu oyunu oynayabiliyorum ayar yapıyorum oyun açılıyor 3D: Alkış 3D: Alkış

Editörün Notu:
Eski versiyon chrome kullanıyorsundur.

transit123 transit123 - Outlook HOTMAİL
20 Kasım 2015, Cuma

Teşekür ederim editör ismimi değiştirdim çok sağol 3D: Sırıtkan 3D: Sırıtkan
elinize sağlik ama şu var editör lütfen silah geliştirmenin fıyatını 300 yaparmısın
editörüm çok lazım?

Editörün Notu:
Sorununu çözdüğüne sevindim, yalnız bu tür değişiklik yapma yetkimiz yok o yüzden bu konuda yardımcı olamayacağım maalesef.

asadasdasdd asadasdasdd - Nihad Bagırov
14 Kasım 2015, Cumartesi

Arkadaşlar bu oyunun eski sürümüne benzeyen başka bir sürümü geldi. Adı Red Crucible Reloaded. Eski sürümü özlüyorsanız bu sürümü oynaya bilirsiniz. 3D: Alkış

transit123 transit123 - Outlook HOTMAİL
12 Kasım 2015, Perşembe

Editöre sesleniyorum ben yeni kayıt oldum ama benimki windows 7 ultimate serverpac 2
ünity yükledim ama şu sorun var oyunu açtığım zaman oyun çökme hatsı veriyor bu sorunla
ingilenirseniz çok menmun kalarım acill ama a7 otabanı açıyorum hata veriyo çalışmayı durdur du diyor yardım lütfen 3D: Alkış 3D: Alkış

Editörün Notu:
Öncelikle hoşgeldin diyorum. Oyunları oynayabilmeniz için chrome tarayıcı dışında farklı bir tarayıcı kullanmamız gerekiyor. Tarayıcı önbelleğini temizleyip deneyebilirsin.

thsn45 thsn45 - Tahsin YAKUPOGLU
10 Kasım 2015, Salı

EDİTÖRE SESLENİYORUM ben bu oyunu oynuyorum ama bende 1 kere oynadım sonrası oyun hatta verdi editör bunun nedeni ne olabilir eyer, oyun sahteyse, oyunu. Lütfen, orjinal yapın!

Sorunu halledirseniz menmun kalırım editör 3D: Sırıtkan 3D: Sırıtkan

Editörün Notu:
Oyun kendi resmi sitesi üzerinden oynanıyor. Oyun ekranı sayfaya sımıyordu, şuan düzenleme yaptım ve sorun düzeldi. Hata konusunda tarayıcı önbelleğini temizleyip tekrar deneyebilirsin Tahsin.

ilkercik ilkercik - İlker AKRAN
24 Ekim 2015, Cumartesi

İnternet exploler den giriyorum

SenseiCat SenseiCat - Mert KAYA
17 Ekim 2015, Cumartesi

Oyunun eski versiyonunu yükleyebilme şansınız varmı? Benim bi hesabım vardıda o versiyonda. 3D: Donuk

Editörün Notu:
Maalesef Mert böyle bir düzenleme yapma yetkimiz bulunmuyor.

ilkercik ilkercik - İlker AKRAN
13 Ekim 2015, Salı

Editörüm oyun yıldızın yarısında donuyo 3D: Üzgün yardım edebilirmisiniz bu arada yeni kayıt oldum ama sitenizi 1 bir buçuk senedir takip ediyordum 3D: Gülücük

Editörün Notu:
Eklenti destekleyen bir tarayıcıdan deniyor musun İlker?

emir0361 emir0361 - Emirhan AK
1 Ekim 2015, Perşembe

Normalde Oyunu Çok Seviyorum Ancak Dünden Beri Aynı Hata İle Karşılaşıyorum UnıtyWebPlayer Yüklü Olmasına Ragmen Unıty Yükleyin Hatası Veriyor Başka Oyunlardada Denedim Ve Aynı Sonucu Aldım Acaba Bir Bilginiz Varmı Editörüm ? 3D: Üzgün Bu Sorun İle Daha Önce Karşılaşmadım Ve Nasıl Düzelteceğimi Bilmiyorum 3D: Düşünceli

Editörün Notu:
Bu chrome tarayıcı sorunu Emirhan, maalesef artık chrome tarayıcılarda unity oyunlar çalışmıyor. Chrome dışındaki tarayıcılardan unity oyunlar oynanabiliyor.

CrazyBoy57 CrazyBoy57 - Buğra Koç
14 Eylül 2015, Pazartesi

Editörüm öncelikle sizin diğer siteden geldim üye oldum bu siteye 3D: Gülücük Erenet.net la 6 yaşında tanıştım 8 yaşımda bu siteyi buldum ve 10 yaşında üye oldum. Evet Tarihçeyi boşverinde Sniperli Bi 3d oyun bulabilirmisiniz? Keskin Nişancılık gerektiren bir oyun Ama online olcak Şimdiden teşekkürler 3D: Sırıtkan

Editörün Notu:
Öncelikle hoşgeldin Buğra, sıkı bir takipciymişsin. Umarım yeni yaşlarında da bizimle olursun 3D: Sırıtkan
Eklenebilecek oyunları zaman zaman eklemeye çalışıyorum.

tahamert54 tahamert54 - Taha MERT
11 Eylül 2015, Cuma

Oyun çok güzel 3D: Gülücük bana böle oyunlarla gelin.

96 adet yorumu görmek için 3D Dünya Savaşı Oyun Yorumları tıklayın.
İpuçları: 3d oyunları oynayabilmeniz için üyelik gerekmez.
Kamyonet Modifiye

Sitemizdeki 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde Shockwave eklentisinin yüklü olması gerekir.
3D Games - 3 boyutlu oyunlar, sitemizde yayınlanan seçilmiş bedava Shockwave 3d oyunları ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.
“Türkiye nin en iyi seçme 3d oyun sitesi” 3d oyunlarımızı zevkle oynayın. 3doyunlar.net

Nerdeyim; “3d Online Oyunları Oyna › 3D Dünya Savaşı Oyunu”

Kategoriler - Üyeler - İletişim - Gizlilik Politikası - Yardım - Shockwave (Eklenti) - Sitene Oyun Ekle

Erenet