Metro İstasyonu Zombileri 3D Metro İstasyonu Zombileri
 
En güzel 3d oyunlar için 3D Oyun sitemizi takip edin.
3D Oyun Arama
Oyun için işaretler
Oyun Puanı: 4.04
Metro İstasyonu Zombileri 3D Oyunu Tam Ekran Modunda

- 3D Oyunlarımızı "tam ekran" oynayarak oyunlarımızı daha verimli kılabilirsiniz.
- Bazı 3D oyunlarımız player içine tam olarak sığmadığı için oyun için gerekli olan butonları ve görselleri göremeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda oyunları tam ekran oynamanız gerekebilir.

- Oyunlar tam ekran açılırken oyunun orjinal boyutu ile açılırlar. Ekranı kaplayarak oynamak isterseniz (Tam ekran penceresinden) sağ üst köşeden ekranı kapla butonunu kullanınız. Ayrıca oyunların ekranı kaplamama nedeni 3D oyunların yapımcıları ile ile ilgilidir. Bu şekilde oluşturulmuşlardır. Oyunun maksimum boyutunda tam ekran olarak açılır.

- Oyun tam ekran olarak açıldığında oyun sesleri karışıyorsa ana oyun penceresi (Yani bu pencereyi) kapatıp ana sayfayı açabilirsiniz. (Sadece İnternet Explorer tarayıcılarda bu sorun çıkmaktadır. Firefox, Google Chrome veya Opera tarayıcı tavsiye ediyoruz.)

- Tam ekran oyun açılmıyorsa tarayıcınız açılır pencereleri engelliyor olabilir. Bu gibi durumlarda www.3doyunlar.net alan adımıza izin verin veya açılır pencereleri engelle bölümünü bir süreliğine kullanım dışı bırakın.

Tam Ekran Modundan Çık
Oyunu Tam Ekran Oyna Oyunu Tavsiye Et Oyunu Kaydet Oyunu Tekrar Oyna Oyuna yorum Yazın Oyun yorumlarını okuyun Oyunu Favori listene ekle 3D oyunu facebook'ta paylaş
Metro İstasyonu Zombileri
3D Metro İstasyonu Zombileri Korku Oyunu - Metro istasyonunda sıkışıp kaldınız, etrafa dağılmış silahları bulup zombileri tek tek avlamanız gerekecek.

Oyun Korku kategorisinde kayıtlı, 386.892 kez oynanmış ve 15.09 MB boyutundadır.

Rating 4.04 / 5Rating 4.04 / 5Rating 4.04 / 5Rating 4.04 / 5Rating 4.04 / 5 Puan: 4.04 / 5 | Toplam Puan: 37.667
Oy Veren: 9.320 kişi
Oyun Açılmıyor Yardım Lazım - Oyunu Paylaş

HTML Kod:
Direkt Link:
BBCode (Board) Link:
Favorilere ekle
KapatDikkat!
Oyunlarımızı oynayabilmeniz için sisteminizde Flash Shockwave eklentisinin kurulu olması gerekiyor. Eklenti sisteminizde yoksa oyunu oynayamazsınız. Eklenti Adobe tarafından sağlanıyor küçük boyutta ve güvenilir bir eklentidir. Eklendiyi indirmek için ve kurulmu yardımı tıklayın.

Herşeye rağmen yinede çalışmıyorsa bildirin (Yorumları okuyun bilgi edinin)

Benzer ve kategori oyunları
Ölüm KöşesiBüyük Zombi SorunuÖlümcül ŞehirKorku KöşesiPanik İstasyonuMutantları Katlet
3d askeri görev
Açıklama ve Nasıl Oynanır?

Metro istasyonu zombileri oyunu 3d sitemizde daha önce yayınladığımız taksi sürücüsü oyununun yapımcıları tarafından üretilmiş bir oyundur. Genel görünüm ve grafik yapıları itibariyle benzerlik gösterir. Yine aynı şekilde taksi sürücüsü oyunu gibi bu oyunumuzda beta aşamasında olan bir oyundur. Gerek grafik ve gerekse oynanabilirlik açısından sorunlar olabilir, bu gibi durumlarda lütfen beta oyun olduğunu unutmayalım.

Oyun hakkında;
Oyun metro istasyonu ve metro trenlerinin olduğu yerde geçiyor. Metrodaki zombiler ile zorlu bir mücadele bizi bekliyor. Zombileri metro istasyonu içerisinden temin edeceğimiz silahlar ile etkisiz hale getireceğiz. Silahlardan herhangibirini aldıktan sonra beton direğin arkasına geçtiğimizde kahramanımızın siper aldığını göreceksiniz, zombi size yaklaştığında sağa veya sola yaptığınız hamle ile silahı zombiye doğru odaylayacaktır.

Metro istasyonu içerisinde gidilebilen her yeri kontrol etmelisiniz. Enerji paketleri ve silahların çeşitli yerlerde bulunabileceğini göreceksiniz. Ayrıca metro treninin içerisine girdiğinizde sıkışıp kalmamak için giriş çıkış kapılarını da kontrol etmelisiniz.

Metro Station Zombie Kontrol Tuşları;
WASD: Haraket tuşları
Shift: Hızlı koşma (W tuşu ile birlikte kullanılır)
Boşluk: Zıplama tuşu
C: Eğilme ve düzelme
R: Şarjör doldurma
1, 2, 3, 4 farklı silahlar (Alındıysa)

Metro istasyonu içerisindeki enerji paketleri ve silahları alabilmeniz için ekrandaki imleci nesnenin üzerine getirin ve TAB tuşuna basın.

Oyunu "Tam Ekran Oyna" butonu ile tam ekran olarak oynayabilirsiniz. Tam ekran olarak açtığınızda oyun içerisinde yavaşlamalar olabilir. Lütfen bu gibi durumlarda normal ekran oynamayı tercih ediniz.

Oyun Öneren: Metrodaki zombiler oyunu "Burak Eren ÖZAKTI (Oyun_Seven123)" tarafından önermiştir. İlgisinden ötürü teşekkür ederiz.

Korku ve Gerilim İçeren Metro İstasyonu Zombileri;
Metro İstasyonu Zombileri
(Resmi büyütmek için resmin üzerine tıklayın)

3Doyunlar.net iyi oyunlar.

Unutmayın; Metro İstasyonu Zombileri oyununa benzer sitemizdeki diğer 3d korku oyunları oynayabilirsiniz.
Yorumculardan ipuçları (5 ipucu)
 • Timur Özcan
  Merhaba Sevgili Oyunseverler. Bugün Sizlere Henüz Beta Aşamasında olan ve Daha Önce Sitemizde Bulunan 3D Taksi Sürücüsü Adlı Oyunun Yapımcılarından Çıkmış Olan Metro İstayonu Zombileri Adlı Oyunun İpuçlarını ve Kontrollerini Sizlere Açıklayacağım.

  Kontroller:

  W A S D ve Yön Ok Tuşlarıyla Oynanır.

  TAB Tuşu İle Yerdeki Silah ve Ekipmanları Alabilirsiniz.

  Oyundaki Eksiklik ve Gariplikler:

  Oyunda Zombiler Sınırlı.

  Metro İstasyonun Giriş ve Çıkışı Yok.

  Zombiler Bitse Bile Oyun Bitmiyor.

  Zombiler Bize Vurunca Canımız Gitmiyor.

  Sadece Yüksek'ten Atladığımızda Canımız Gidiyor.

  Silahı Yere Attıktan Sonra Geri Alamazsınız Çünkü Silah Yerin Dibine Giriyor.

  Oyunda Kırılabilen Hiçbirşey YOK. (Sadece Tenekeleri Patlatabiliyoruz)

  Bu Oyun Hakkındaki Görüşlerim; 3 Yıldız Çünkü Oyun Çok Anlamsız. Bu Oyun Hakkındaki Görüşlerim Bukadar. Yeni İpuçlarında Görüşmek Üzere.
 • Ömer Ali Akkuş
  Arkadaşlar en son verdiğim bilgileri geliştirdim şimdiki yeni haline bakalım.

  Oyun EKSİKLİKLERİ
  Oyunda gerçekten çok fazla eksiklik ve gerçekçilik kaybı vardır fakat sadece en önemlilerini söyleyelim eğer oyunu oynarsanız sizde eksiklikleri görüceksiniz.

  Eksik olanlar
  1. Oyunda zombiler sınırlı sayıda fakat zombiler daha çok olsaydı oyun biraz uzun sürebilirdi.
  2. Tüm zombileri öldürdüğümüzde oyun bitmiyor devam ediyor bana göre oyunda seviyeler ve değişik güçte hızda ve değişik tiplerde zombiler olması iyi olurdu.
  3. Her metro istasyonunun bir çıkışı vardır değil'mi fakat bu oyunda çıkış yok sadece çıkmaz koridorlar var bana göre oyuna bir çıkış kapısı eklenmeliydi fakat bu kapıdan çıkılamaz olmalı idi.

  Eksik gerçeklikler
  1. Zombiler bize vurunca canımız gitmiyor fakat havalanıyoruz ve havadan yere düştüğümüzde canımız gidiyor (zom biler vuramıyor fakat sıkıştığımızda havalanıp aşa düşüyoruz) oda biraz saçma olmuş.
  2. Silahımızı değiştirtik ve 1-2 kez bunu tekrarladık attığımız silah yerin içine giriyor ve kayboluyor buda biraz kötü olmuş.
  3. Oyunda yıkıp kırılan hiçbir şey yok ne kan ne zombilerden geriye kalan parçalar nede yere yıkılıp dökülen eşyalar buda oyunun favori olmasını düşürmüş diyebiliriz.
  4. Ben derim'ki bu harita daha büyük olsun fakat zombiler daha çok olsun hiç düşündünüz'mü koca istasyonda 2-1 metro anca var.

  Evet arkadaşlar bu oyundaki anlatacaklarım bitti başka oyunda başka ipucularda görüşmek üzere.
 • Ömer Büyük Elmas Sword
  Oyun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum arkadaşlar.Profilime bakarsanız zaten verdiğim ipuçlar taktik ile başlıyor

  Taktik
  Arkadaşlar oyunda canınız zaten gitmiyor (bir tek yüksekten düşünce gider.) Zombiler zıplayamıyor fakat bizi zıplata bilirler ve canımız gider doğduğumuz yerin karşısındaki merdivenden dümdüz gidin sağa dönün merdiven sonunda oradaki yakıcı silahı alıp el koyduğumuz yere çıkın zombiler Sanki pide kuyruğuna girmiş gibi sırada bekliyorlar o sırada hepsini yakarak öldüre biliriz.

  Oyun bilgisi
  Bir metro dayız olamaz etrafımızı zombiler sardı ne yapmalıyız tabii kide yerde bulduğumuz silahlar ile zombileri öldürerek hayatta kalmalıyız zombiler sınırlı sayıdadır ve eğer can kaybedersek ve mermimiz biterse yerdeki can ve mermi paketlerinden mermi ve sağlık alabiliriz.

  Amaç
  Oyunun belirli bir amacı gerçekten yok sanırım dediğim gibi diğer ipuçlarında hayatta kalmaya çalışacağız ve kafamıza bir amaç koyup gerçekleştireceğiz(İstersek yapmayız İsteğe bağlı)

  Kontroller
  WASD: Kontrol tuşları sağa sola ileri geri
  SHİFT Hızlı koşma (w tuşu ile kullanılır ve alttaki barda ne kadar koşabileceğimizi yani enerjimizi gösterir)
  C Eğilme düzelme
  R Şarjör doldurma (Tabii ki mermimiz bitmeden doldurmayalım.)
  1,2,3,4 Silahlar (Tabi sizde var ise)

  YAPIMCI Metro istasyonu zombileri oyunu 3d sitemizde daha önce yayınladığımız taksi sürücüsü oyununun yapımcıları tarafından üretilmiş bir oyundur. Genel görünüm ve grafik yapıları itibariyle benzerlik gösterir. Yine aynı şekilde taksi sürücüsü oyunu gibi bu oyunumuzda beta aşamasında olan bir oyundur. Gerek grafik ve gerekse oynanabilirlik açısından sorunlar olabilir, bu gibi durumlarda lütfen beta oyun olduğunu unutmayalım.
  Yararım olmuşsa ne mutlu Arkadaşlık göndermeyi unutmayın mutlaka kabul ederim iyi günler iyi oyunlar bu siteyi unutmayın.
 • Bagheera Tabaqui
  Arkadaşlar biraz daha ipucu:
  İlk sizin arkanızda bulanan (pistol) onun yanındada bir şey var.Onu alamıyorsunuz.
  O bir işe yaramıyor zaten.
  Zombiler size yürürken kaçarak hepsini toplayın.
  Başlarken zaten hepsi ışınlanıyor.Tamamı.
  Oyun beta sürümüdür.
  Güncelleme konusunda çok söz konusu olamaz ama 3-2 ay sürebilir.
  Bug nedemektir:
  Arkadaşlar bug mapta yapılan duvara girme v.b.
  Yani siz misal duvara girdiniz,o bugdur.
  Eğer biraz daha bilgi edinmek istiyorsanız ipucu yazacağım.
  Not: Oyun hızlı yüklenmez ilk başta...
 • Bagheera Tabaqui
  Arkadaşlar oyunla ilgili bir kaç ipucu:
  Oyunda zombiler sayılı ve sizin canınız sınırsız.
  Oyunu kolay bitirmek istiyorsanız zombileri kendinize çekin
  ve merdivenlerden yukarı çıkarak yanıcı mermili silahı alın. Zombilerin üstüne yürüyün ve onu sıkın. Hepsine yetecektir. Tüm zombiler siz başladığınız zamanda spawn oluyorlar.

  Spawn nedemek?
  Spawn ışınlanmak bir yerden bir yere teleportlanmak v.b.
  Eğer zor öldürmek istiyorsanız. Zombileri tekrar üstünüze çekin ve tekli silahı alın.
  Aldıktan sonra mermi kutusu var hemen yanında bir yerlerde.
  Mermi 12/270 olur. Hepsine yetmeyecektir. Trenin karşısında grand silahı ile öldürebilirsiniz.
 • İpuçları! Oyunlarımızı oynarken ekran sorunu yaşıyorsanız lütfen 'Tam Ekran' oynayınız.
 • - Oyunları açabilmeniz için 'Shockwave' eklentisi yüklemeniz gerekiyor. (Olmazsa oynayamazsınız)
 • - Oyunlarımız yüklenirken sorun yaşamak istemiyorsanız 'Firefox' yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
 • - Oyunları oynarken bilgisayarınız zorlanıyorsa 'Opera' veya 'Google Chrome' tarayıcı tavsiye ediyoruz.
 • - Aynı anda birden fazla oynama sayfası açarsanız (Shockwave eklentisi) bilgisayarınız kilitlenebilir.
Oyun Hakkındaki Görüşler (Sende Yorum Yaz)

Toplam 63 adet yorum yapıldı

timurozcan timurozcan - Timur ÖZCAN
20 Ağustos 2015, Perşembe

Oyun İpucu: Merhaba Sevgili Oyunseverler. Bugün Sizlere Henüz Beta Aşamasında olan ve Daha Önce Sitemizde Bulunan 3D Taksi Sürücüsü Adlı Oyunun Yapımcılarından Çıkmış Olan Metro İstayonu Zombileri Adlı Oyunun İpuçlarını ve Kontrollerini Sizlere Açıklayacağım.

Kontroller:

W A S D ve Yön Ok Tuşlarıyla Oynanır.

TAB Tuşu İle Yerdeki Silah ve Ekipmanları Alabilirsiniz.

Oyundaki Eksiklik ve Gariplikler:

Oyunda Zombiler Sınırlı.

Metro İstasyonun Giriş ve Çıkışı Yok.

Zombiler Bitse Bile Oyun Bitmiyor.

Zombiler Bize Vurunca Canımız Gitmiyor.

Sadece Yüksek'ten Atladığımızda Canımız Gidiyor.

Silahı Yere Attıktan Sonra Geri Alamazsınız Çünkü Silah Yerin Dibine Giriyor.

Oyunda Kırılabilen Hiçbirşey YOK. (Sadece Tenekeleri Patlatabiliyoruz)

Bu Oyun Hakkındaki Görüşlerim; 3 Yıldız Çünkü Oyun Çok Anlamsız. Bu Oyun Hakkındaki Görüşlerim Bukadar. Yeni İpuçlarında Görüşmek Üzere.

İpuçlarına git > Metro İstasyonu Zombileri

cengol cengol - Cengiz Ozan İPLİKCİ
29 Temmuz 2015, Çarşamba

Editörüm size sormak istedim oyun çok mu korkunç ve ben yeni üye oldum 3D: Gülücük

Editörün Notu:
Çok değil tabiki 3D: Gülücük

Twtyy Twtyy - Bagheera Tabaqui
4 Ekim 2014, Cumartesi

Editörüm, kendi hesabım.

Twtyy Twtyy - Bagheera Tabaqui
20 Eylül 2014, Cumartesi

Editörüm, konu dışında bi soru soracağım.Benim hesabıma velet 3D: Gülücük birisi giriş yapmış.
Sonradan anladım.Fakat şifreyi değiştiremediğimden başka seçenek bulamayıp size başvurdum. Başka şekilde şifre değiştirilmiyor mu? E-postamın şifresini unuttum ve eski telefonumun numarası da değişti. Ne yapabirilirim?

Editörün Notu:
Hangi hesap?

xFarketmezx xFarketmezx - Ali Güzel
12 Temmuz 2014, Cumartesi

Oyun pek sarmasa da yine de güzel beğendim fakat çabuk bitiyor 3D: Düşünceli

Alex_Mercer Alex_Mercer - Ömer ALİ AKKUŞ
13 Mart 2014, Perşembe

Oyun İpucu: Arkadaşlar en son verdiğim bilgileri geliştirdim şimdiki yeni haline bakalım.

Oyun EKSİKLİKLERİ
Oyunda gerçekten çok fazla eksiklik ve gerçekçilik kaybı vardır fakat sadece en önemlilerini söyleyelim eğer oyunu oynarsanız sizde eksiklikleri görüceksiniz.

Eksik olanlar
1. Oyunda zombiler sınırlı sayıda fakat zombiler daha çok olsaydı oyun biraz uzun sürebilirdi.
2. Tüm zombileri öldürdüğümüzde oyun bitmiyor devam ediyor bana göre oyunda seviyeler ve değişik güçte hızda ve değişik tiplerde zombiler olması iyi olurdu.
3. Her metro istasyonunun bir çıkışı vardır değil'mi fakat bu oyunda çıkış yok sadece çıkmaz koridorlar var bana göre oyuna bir çıkış kapısı eklenmeliydi fakat bu kapıdan çıkılamaz olmalı idi.

Eksik gerçeklikler
1. Zombiler bize vurunca canımız gitmiyor fakat havalanıyoruz ve havadan yere düştüğümüzde canımız gidiyor (zom biler vuramıyor fakat sıkıştığımızda havalanıp aşa düşüyoruz) oda biraz saçma olmuş.
2. Silahımızı değiştirtik ve 1-2 kez bunu tekrarladık attığımız silah yerin içine giriyor ve kayboluyor buda biraz kötü olmuş.
3. Oyunda yıkıp kırılan hiçbir şey yok ne kan ne zombilerden geriye kalan parçalar nede yere yıkılıp dökülen eşyalar buda oyunun favori olmasını düşürmüş diyebiliriz.
4. Ben derim'ki bu harita daha büyük olsun fakat zombiler daha çok olsun hiç düşündünüz'mü koca istasyonda 2-1 metro anca var.

Evet arkadaşlar bu oyundaki anlatacaklarım bitti başka oyunda başka ipucularda görüşmek üzere.

İpuçlarına git > Metro İstasyonu Zombileri

mekka554 mekka554 - Emirhan Furat
8 Mart 2014, Cumartesi

Editor bu oyundaki zombiler 3d caunter 1.6 var ole deilmi

Editörün Notu:
Evet benzer zombiler.

universal_globe universal_globe - Oyun Tanıtım SERVİSİ
8 Şubat 2014, Cumartesi

Arkadaşlar bu oyunda zombiler saldırırsa biz zaten ölemiyoruz! Ama eyer yüksakliklerden düşersek, tabi ki canımızı kaybederiz! 3D: Utangaç

yaastornej yaastornej - Yahya ALTUNER
30 Ocak 2014, Perşembe

Yeniyim ama bu siteden de memnunum çok hoşuma gidiyor bu site ellerinize sağlık 3D: Alkış 3D: Alkış

Alex_Mercer Alex_Mercer - Ömer ALİ AKKUŞ
28 Ocak 2014, Salı

Oyun İpucu: Oyun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum arkadaşlar.Profilime bakarsanız zaten verdiğim ipuçlar taktik ile başlıyor

Taktik
Arkadaşlar oyunda canınız zaten gitmiyor (bir tek yüksekten düşünce gider.) Zombiler zıplayamıyor fakat bizi zıplata bilirler ve canımız gider doğduğumuz yerin karşısındaki merdivenden dümdüz gidin sağa dönün merdiven sonunda oradaki yakıcı silahı alıp el koyduğumuz yere çıkın zombiler Sanki pide kuyruğuna girmiş gibi sırada bekliyorlar o sırada hepsini yakarak öldüre biliriz.

Oyun bilgisi
Bir metro dayız olamaz etrafımızı zombiler sardı ne yapmalıyız tabii kide yerde bulduğumuz silahlar ile zombileri öldürerek hayatta kalmalıyız zombiler sınırlı sayıdadır ve eğer can kaybedersek ve mermimiz biterse yerdeki can ve mermi paketlerinden mermi ve sağlık alabiliriz.

Amaç
Oyunun belirli bir amacı gerçekten yok sanırım dediğim gibi diğer ipuçlarında hayatta kalmaya çalışacağız ve kafamıza bir amaç koyup gerçekleştireceğiz(İstersek yapmayız İsteğe bağlı)

Kontroller
WASD: Kontrol tuşları sağa sola ileri geri
SHİFT Hızlı koşma (w tuşu ile kullanılır ve alttaki barda ne kadar koşabileceğimizi yani enerjimizi gösterir)
C Eğilme düzelme
R Şarjör doldurma (Tabii ki mermimiz bitmeden doldurmayalım.)
1,2,3,4 Silahlar (Tabi sizde var ise)

YAPIMCI Metro istasyonu zombileri oyunu 3d sitemizde daha önce yayınladığımız taksi sürücüsü oyununun yapımcıları tarafından üretilmiş bir oyundur. Genel görünüm ve grafik yapıları itibariyle benzerlik gösterir. Yine aynı şekilde taksi sürücüsü oyunu gibi bu oyunumuzda beta aşamasında olan bir oyundur. Gerek grafik ve gerekse oynanabilirlik açısından sorunlar olabilir, bu gibi durumlarda lütfen beta oyun olduğunu unutmayalım.
Yararım olmuşsa ne mutlu Arkadaşlık göndermeyi unutmayın mutlaka kabul ederim iyi günler iyi oyunlar bu siteyi unutmayın.

İpuçlarına git > Metro İstasyonu Zombileri

KaNaMe_No_ZeRo_YeS KaNaMe_No_ZeRo_YeS - Hilal MEŞE
25 Aralık 2013, Çarşamba

Bu oyunlar rüyama girip beni uyutmuyo 3D: Üzgün

neznam neznam - Neznam NEZNAM
25 Aralık 2013, Çarşamba

Oyun super! 3D: Kahkaha yalnizca birinci zombileri oldurdukten sonra bashka gelmiyo

elmama elmama - Ertuğrul ERÜNSAL
17 Aralık 2013, Salı

Bu zombiler 3D oyunlar'da olan Counter Strike 1.6 oyunundaki aynı zombiler.
Ve ben bu oyunu oynadım hiç silah falan yoktu.

meldabuse123 meldabuse123 - Melda GÜN
1 Aralık 2013, Pazar

İlk oynayınca bi kaç tane zombi geldi sonra hemen kesildi bida gelmedi yardım edin 3D: Üzgün

yenenocuk yenenocuk - Bora Özbilen
21 Kasım 2013, Perşembe

Bagheera Tabaqui o pistolun arkasındaki mas-36 ının dürbünü 3D: Gülücük bu arada Oyun Kötü Bence

Y_U_S_U_F Y_U_S_U_F - Muhammed Kuşçu
8 Kasım 2013, Cuma

Oyunun yapımcı şirketi batmış olabilirmi ? 3D: Dil Çıkartan

Oyun_Seven123 Oyun_Seven123 - Burak Eren ÖZAKTI
3 Kasım 2013, Pazar

Ben bu oyunun gelişiceğini düşünerek bu siteye önermiştim ama gelişmedi yani oyun gelişmediği için kötü 3D: Üzgün en yakın zamanda gelişirse iyi olucak beta yazıyordu ordan gelişiceğini düşünmüştüm bence gelişmesi lazım 3D: Düşünceli

Editörün Notu:
Biraz zor gibi görünüyor.

Tuzsuz_Craker Tuzsuz_Craker - Samet A
3 Kasım 2013, Pazar

Zombiler 2 dk sonra kesildi daha da gelmedi. aceba zombilerin sayısı bu kadar mı ben anlamadım 3D: Düşünceli

yahya_atc yahya_atc - Yahya ATICI
2 Kasım 2013, Cumartesi

Melih o arkasındaki şey dürbün o tekli tüfeğe takıyon onu

melogelofela57 melogelofela57 - Melih KIR
27 Ekim 2013, Pazar

İlk sizin arkanızda bulanan (pistol) onun yanındada bir şey var.Onu alamıyorsunuz.
O bir işe yaramıyor zaten.

Twtyy - Bagheera Tabaqui o işe yarıyor başladığımız yerden pompalı olan bi yer var ordan devam et sonra bir yer var ordan git yerde bir tüfek var onu al sonra pistol (tabanca) nın
yanındaki şeyi al (dürbünü) al oluyo tabi elinde o tüfek varsa 3D: Havalı

43 adet yorumu görmek için Metro İstasyonu Zombileri Oyun Yorumları tıklayın.
İpuçları: 3d oyunlar sitemizdeki online oyunlar kategorisindeki oyunları arkadaşlarınızla karşılıklı olarak oynayabilirsiniz.
3d online askeri kamp 2

Sitemizdeki 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde Shockwave eklentisinin yüklü olması gerekir.
3D Games - 3 boyutlu oyunlar, sitemizde yayınlanan seçilmiş bedava Shockwave 3d oyunları ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.
“Türkiye nin en iyi seçme 3d oyun sitesi” 3d oyunlarımızı zevkle oynayın. 3doyunlar.net

Nerdeyim; “3d Korku Oyunları Oyna › Metro İstasyonu Zombileri Oyunu oynama sayfası”

Kategoriler - Üyeler - İletişim - Gizlilik Politikası - Yardım - Shockwave (Eklenti) - Sitene Oyun Ekle

 
3D Oyunlar Erenet 3D Oyunlar