En güzel 3d oyunlar için 3D Oyun sitemizi takip edin.
3D Oyun Arama

3D Oyunlar3D Araba › Arabaların Savaşı 2 Oyunu

Oyun için işaretler
Oyun Puanı: 4.15
Arabaların Savaşı 2
3D Arabaların Savaşı 2 Araba Oyunu - Arabaların savaşı oyununun ikinci versiyonu, çeşitli marka arabalarla savaş yapıyoruz arabamızı diğer arabalara karşı koruyoruz. devamı...
Oyun Kategorisi: 3D Araba
Oyun Oynanma: 2.804.950
Boyut: 4.31 MB
Oyun Türü: Shockwave Oyunlar
Arabaların Savaşı 2 Değerlendirme
Derecelendirme: 8.31 / 10 Oy Sayısı: 56,583
Toplam Puan: 235,007 / Yorum Sayısı: 497 adet.
Adobe Shockwave
Oyun için gerekli olan eklentiyi ücretsiz indirin.
Dikkat! 3d oyunu oynayabilmeniz için Adobe Shockwave eklentisinin bilgisayarınızda kurulu olması gerekir.
3D oyunu facebook'ta paylaş Oyunu Tavsiye Et Oyunu Kaydet Oyuna yorum Yazın Oyun yorumlarını okuyun Oyunu Favori listene ekle
3d online oyunlar
Açıklama ve Nasıl Oynanır?

Daha önceden eklediğimiz "Arabaların Savaşı" oyununun ikinci versiyonu. Daha önceki Arabaların Savaşı oyununu oynayan oyuncularımız bu oyunda zorluk çekmeyecekler. Yeni oyuncular açıklamayı okuyarak oyun hakkında bilgi edinebilirler.

Oyun giriş; sağ alttan "PLAY" diyoruz. Sonrasında araba seçiyoruz. Sonrasında savaş (Arena) alanı seçiyoruz. Seçenekler arasında Maya ruins, Swamp ve Cemetery. İlk oyunumuzda Maya Rauns ve Swamp alanları açık. Bu iki alandan istediğimizi seçip içlerinden (Easy) oyun zorluk derecesi seçiyoruz. Sonrasında "Araba Savaşları 2" oyunumuz yüklenmeye başlıyor.

Oyun kontrol tuşları; C tuşu ile ateş ediyoruz, X ile drift yapıyoruz, Z tuşu ile silah değişimi yapıyoruz. (Extra silahlarımız varsa)

Oyun hakkında; oyun içinde arabalarla savaş yapıyoruz. Gücümüz azaldığında artı (+) işaretli paketleri alıyoruz. Diğer paketleri toplayarak çeşitli özellikler kazanabiliyoruz. Bunları oyunumuzu oynayarak görebileceksiniz.

3doyunlar.net pistinde iyi araba dövüşleri.

Dikkat!
Oyun açılımı için ilerlerken oyun arenasını seçebilmeniz için oyun arenası seçiminin içerisindeki EASY yazısına tıklamanız gerekiyor.

3Doyunlar.net iyi oyunlar.

Unutmayın; Arabaların Savaşı 2 oyununa benzer sitemizdeki diğer 3d araba oyunları oynayabilirsiniz.
Yorumculardan ipuçları (13 ipucu)
 • Neslişah Bonites
  Arkadaşlar Bence ilk önce taksiyi alın paranızı harcamayın ilk bölümü geçtikten sonra 2. bölüme geçmeyin 1. bölümün orta olanı çıkacak onu seçin 2-3 kez oynayın para yaptıktan sonra paranız yetiyorsa hoşunuza giden bir arabayı seçin eğerki paranız yetmiyorsa aynı taktiğe devam edin neyse arabayı aldıktan sonra machine gun lwl 3 armor lwl 3 ve arabanıza skillerini açın bence nükleer patlama gibi olanı alın hani mavi dalga varya onu ben arabamı böyle yaptım benim arabam palyaçonun arabası ve kimse önümde duramıyor herkesi patlatıyorum umarım yardım etmişimdir.
 • Ali Murtaza Atmaca
  Bence araba değiştirmeyin taksiyi geliştirin geliştirmeleri böyle yapın
  machine gun lwl 3
  homming missile lwl 3
  rotating balades lwl 3
  armor lwl 3

  Tabi bunlar yapmak para sitityor ilk bölümün easy oynayın dediklerimin hepsini lwl 2 yaptınız mı aynı bölümün mediumuna geçebilirsiniz böylelikle daha çok kazanırsınız hepsi lwl 3 olunca önünüzde kimse duramaz bi de ilk bölümdeki elması almaya çalışın çok puan veriyor.
 • Berk Atal
  Beyler ilk önce yeni oynayanlar bir araba secsinler ona göre para biriktircez cünkü arabayı sectikten sonra hep 1. bölümde oynaın ilk önce expert pount leri toplayalım sonra 2 tane arabayı yok edelim ki basımıza cok bela olmasın sonra elması al maya calısalım sonra 3. arabayı yok edelim böle yaparsak 30000 puan yerine 40000 puana yakın toplarız arabamızı aldıktan sonra sırasıyla

  armor 3. seviye
  machine gun 3. seviye
  Rotation Blades 3. seviye
  Homing Missile 3. seviye

  NOT: hepsini arabayı alınca alın geliştirmesini sıeayla yaparsanız daha rahat oynarsınız
 • Buğrahan Akkurt
  Benden size taktikler:
  T-1) İlk önce taksiyi geliştirin(Çünkü araba değişikliği yapınca birşey fark etmiyor bence Boşuna paranızı harcamayın.

  T-2-) Eğer zevkiniz varsa ilk önce para biriktirip zevkiniz olan arabayı alın ve o arabayı geliştirin. Şayet ilk önce taksiyi geliştirip ondan sonra zevkinizi alırsanız harcadığınız paraya yazık olur.

  T-3) Bölümün ilk başında hemen elması alın.çünkü elmas çok iyi para veriyor. 1 araba patlattığınızda ne kadar para geliyorsa onun yarısı kadar para veriyor. Bunlar oyun taktikleri idi. Şimdi silahlara geçelim.

  S-1)İlk önce machine gun'u 3 level yapın
  S-2)Armour'u 3 level yapın.
  S-3)Short range bölümünden front attack'ı alın ve 3 level yapın
  S-4)Long range bölümünden homing missileyi 3 level yapın.

  Eğer dediklerimi yaptıysanız çok rahat bir şekilde terlemeden easy'i bitirebilirsiniz.
  Medium sizi hiç zorlamaz onuda rahatlıkla bitirirsiniz.

  Hard hafif zorlayabilir. Herşeyleri aynı olsada (dikkat ettim) armourları aynı değil. 1 level düşük.

  Expert'te ise can kutularını toplayıp kaçıp patlatıp kazanabilirsiniz.

  Puanlar:
  Easy'da extra score 400 elmas 5000 araba 10000 verir.
  Medium'da extra score 800 elmas 10000 araba 20000 verir.
  Hard'da extra score 1200 elmas 15000 araba 30000 verir.
  Expert'te extra score 1600 elmas 20000 araba 40000 verir.
  Herkese iyi oyunlar.
 • Berkay Yıldırım
  Oyuna giriş için play,sonra araba seçiyoruz. Sonra savaş yeri seçiyoruz. Zorluk derecesinide seçtikten sonra oyun başlıyor. C ile ateş ediyoruz, x ile drift yapabilirsiniz, z ile silah değiştiriyoruz (başka silahınız varsa değiştirilir) Oyunda canınınız azalırsa + işaretli paketleri alın, incileri alın extra score yazan paketleride alın, +1 yazan şey ise roket verir.

  Bu arada size bir tür hile gibi bişey vermek istiyorum.

  Eğer başka araba almak istiyorsanız extra scorede toplayın ve 1. bölümde savaşın çünkü 1. bölüm çok basit oluyor.
 • Kağan Karakaş
  Eğer expert seviyeye kadar gelmek istiyorsanız aşağıdakileri uygulayınız.

  Araba: Son araba olucak.
  Machine gun Level 3
  Rotation Blades Level 3
  Homing Missile Level 3
  Armour Level 3

  DİKKAT: Eğer benim bilgisayarım hızlı takılıp durmuyor diorsanız Homing missile Level 3 ü Air Raid yada Cannon Level 3 yapabilirsin çok güçlü olur ama ben tavsiye etmem çok uzak mesafe oluyor.
 • Abdullah Gedük
  Arkadaşlar bölüm geçtikçe oyunda arabaların canı daha az gidiyor. Benim tavsiyem ilk önce çalışarak $200000'lık arabayı alın.Sonra yukarıdaki 4 menüden 1.sine tıklayın. Orada Machine Gun diye bir yazı var.İlk önce onu tam olarak geiştirin böylece arabaların canını daha çok alırsınız Easy de tam doldurursanız, araba hareket etmezse ve karşı karşıya kalırsanız arabayı 10 saniyede patlatırsınız. Bundan sonra da 4. menüye (Armour) tıklayın. Orada da tek olan Armour yazısını tam olarak geliştirin. Bu sayede tam olarak güçlendirdiğinizde canınız 2 katına çıkacaktır. böyle yaptığınız taktirde Medium da güvenle, Hard da sizinle aynı güçte olurlar ve Expert'te de kaçıp kovalayarak bölüm kazanabilirsiniz. Ama dikkat edin canınız azaldığınızda kaçın ve can kutularını toplayın. Canınızı düzeltince patlatmaya devam edin. Bu sizi çok güçlü yapar. Ama para kazanamayan arkadaşlarımızda var.Onlara tavsiyem oyunu bol bol oynayın. Ben eskiden hiç oynayamıyordum bir arabanın canı çok az kala süre bitiyordu. Ama sonra alıştım ve kazanmaya başladım. Onlara bir tavsiyemde oyunu oynarken her zaman bir arabayı patlatıp canınızı düzeltin ve bunu hep yapın kazanırsınız. Ama para kazananlar ilk siyah arabayı alsın para kazanamayanlar ilk önce taksiyi geliştirsin.
 • Abdullah Gedük
  Dil çevirileri:

  Help: Yardım
  Hıgh Scores: Yüksek Skorlar
  Music On: (Müzik Açık)ve ya (Müziği Aç)
  Music Off: (Müzik Kapalı) ve ya (Müziği Kapat)
  Play: Başla
  Menu: Menü
  Prev\Next Car: Önceki\Sonraki Araba
  Buy: Al
  Yes: Evet
  No: Hayır
  Armour:Zırh
  Short/Long Range: Kısa/Uzun Menzilli
  Machine Gun: Makineli Tüfek
  Cost: Maliyet
  Upgrade: Yükselt
  Preview: Önizleme
  Garage: Garaj
  Contiune: Devam Et

  Oyun İpuçları:
  Bıçak çevirmek vb. kısa menzilli faaliyet almak istiyorsanız kısa menzilli bölümünden alacağınız şeyin yanındaki buy yazısına tıklayıp sonra yes yazısına tıklayın. Bu işlem uzun menzilliler için de geçerli. Equıpped yazanı seçili olandır.
  Değiştirmek için istediğiniz şeye tıklayın. Araba almak için de istediğiniz arabayı seçip aynı işlemi uyguluyoruz. Kullanmak için de arabayı seçip contiune yazısına tıklıyoruz.
 • Umut Öncel
  Birinci bölümdeki hani o depo gibi şeyler varya adam onun üstüne çarparsa hemen o depoya vurun hem arabanın canı gider hemde orda puan yükseltme kutusu var.
 • Ahmet Kakilli
  Bıçak çekmek için bıçak almalısınız araba bölümünde garajda yani tepede dört adet menü var onlardan 2. sıradaki diye hatırlıyorum ona tıkla ondan sonra almak istediğini sesç buy dedikten sonra silahın görüntüsü gözükür sonra ise yes ile alırsın oyunda z tuşuna bir kere basınca rokete gidiyor zye 2 kere basınca ise o aldığın şeye gider sonra c tuşu ile kullanırsın yanındaki kişileri vurabilirsiniz.
 • Mert Koca
  Arkadaşlar ilk bölümde hep eays:kolay yapın böle böle para kazanın özellikler alın. Savaşa başladığınızda birini gözünüze kestirin ona füze fırlatın. Arabaya normal silah ile ateş edin. Kaçmasına izin vermeyin. Kaçarsa takip edin. Takip ederken ateş etmeyi unutmayın.
 • Mert Koca
  Arkadaşlar oyunda ki özel güçleri alın. Z ile sağ alt köşedeki özel güçlerinizin kaç tane olduğuna bakabilirsiniz. C tuşu ile özel güçlerinizi kullanabilirsiniz. Özel güçleriniz olmadığında normal silah kullanmak zorundasınız. Araba ile ani dönüş yaparken X tuşu ile dönebilirsiniz. Arkadaşlar önemli bir ipucu daha sürenizi dikkatli kullanın.
 • Muhammet Ali Kale
  Play=oyna
  help=yardım
  high=yüksek
  scores=skorlar
  high scores=yüksek skorlar
  next=ileri
  car=araba
  continue=devam
  upgrade=yükseltmek
  buy=satın almak
  easy=kolay
  medium=orta
  hard=zor
  loadıng=yükleniyor
  game=oyun
  paused=durdurmak
  game paused=oyun durdu
  garage=garaj

  Bu arada arkadaşlar yarışa giremeyenler için sölüyom oyunu açtığınızda arabanızı falan seçin vs. vs sonra continue deyin açık 1 tane yol olcak o yolun yanında 2 tane daha var onlar kapalı dimi 1. yola bastım giremedim diceksiniz garageye bastım geri dönüyom diceksiniz böle açık olan 1. yolun resminde "easy" yazıyor ona basın yüklenir ve açılır bu kadar.
 • İpuçları! Oyunlarımızı oynarken ekran sorunu yaşıyorsanız lütfen 'Tam Ekran' oynayınız.
 • - Oyunları açabilmeniz için 'Shockwave' eklentisi yüklemeniz gerekiyor. (Olmazsa oynayamazsınız)
 • - Oyunlarımız yüklenirken sorun yaşamak istemiyorsanız 'Firefox' yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
 • - Oyunları oynarken bilgisayarınız zorlanıyorsa 'Opera' veya 'Google Chrome' tarayıcı tavsiye ediyoruz.
 • - Aynı anda birden fazla oynama sayfası açarsanız (Shockwave eklentisi) bilgisayarınız kilitlenebilir.
Oyun Hakkındaki Görüşler (Sende Yorum Yaz)

Toplam 497 adet yorum yapıldı

SucuksuzYumurta SucuksuzYumurta - Ateşpompa CEZA
29 Ağustos 2015, Cumartesi

Bi anda reklam çıktı kapanmadı kapat ma düğmesi yok 3D: Sinirli

Editörün Notu:
Bu şekilde çalışan ve sitemize ait bir reklam yayınlamıyoruz. Büyük olasılıkla tarayıcınıza virüs bulaşmış ve bu virüs reklam çıkartıyor.

SucuksuzYumurta SucuksuzYumurta - Ateşpompa CEZA
26 Ağustos 2015, Çarşamba

Shockwawe istiyo bilgisayarda var olmuyo 3D: Hasta

Editörün Notu:
Firefox tarayıcı ile deneyebilirsin. NPAPI etkinleştirilmemesi ile alakalı bir sorun (Chrome genel sorunu).

mehmetsusu mehmetsusu - Mehmet GÜRLER
20 Temmuz 2015, Pazartesi

Güzel bişi fd

gzlangel26 gzlangel26 - Ada ÇELİK
8 Mart 2015, Pazar

Çok güzel 3D: Gülücük 3D: Havalı

Varus Varus - Olcay ÇALIŞ
28 Ekim 2014, Salı

Çok güzel bir oyun küçükken de oynuyodum emeğe saygı 3D: Sırıtkan

adonis07 adonis07 - Emre AKIN
29 Eylül 2014, Pazartesi

Sonuncu arabaya kadar aldım çok seviyorum bu oyunu 3D: Sırıtkan 3D: Gülücük

DeltaNow DeltaNow - Delta NOW
23 Nisan 2014, Çarşamba

Oyun Çok Manyak

dolores dolores - Ekin KOÇ
4 Nisan 2014, Cuma

Çok güzel cheat engine kullanmıom 3D: Sırıtkan ama wpe kullanıom emeğe saygı. 3D: Alkış

dolores dolores - Ekin KOÇ
3 Nisan 2014, Perşembe

Çok güzel emeğe saygı 3D: Alkış

emirhan2003 emirhan2003 - Emirhan YILMAZ
16 Mart 2014, Pazar

Oyunu herkeze tavsiye ederim 3D: Gülücük

emirhan2003 emirhan2003 - Emirhan YILMAZ
16 Mart 2014, Pazar

İyi beğendim sağol

emre2004 emre2004 - Emre CELİKTEMEL
2 Aralık 2013, Pazartesi

Oyun güzel

DOOM1111 DOOM1111 - Kerem SEVİM
5 Kasım 2013, Salı

Bu oyuna bayılıyorum 3D: Alkış 3D: Alkış

Y_U_S_U_F Y_U_S_U_F - Muhammed Kuşçu
8 Ekim 2013, Salı

Cheat Engine programı çok yardımcım oldu oyun bitirdim arabaları aldım teşekkürler cheat engine yapımcısı 3D: Dil Çıkartan

SELIMOV123 SELIMOV123 - Burak CAKIR
7 Ekim 2013, Pazartesi

Selam iyi oyun 3D: Göz Kırpan 3D: Alkış

1233fatih1233 1233fatih1233 - Umut KURU
14 Eylül 2013, Cumartesi

Evetbira ama emeğe saygı 3D: Alkış

laptom laptom - Furkan DELİBAŞ
31 Ağustos 2013, Cumartesi

Oyun güzel 3D: Gülücük

SucukluYumurta SucukluYumurta - asdasdadad
29 Ağustos 2013, Perşembe

Hep kötü örnek oluyosunuz 10 yaşında kardeşim cheat engine indirmeye kalkmış. Abuk sabuk bir homepage indirmiş. Senin neyine program git giysi giydirme oyna sen. 3D: Sinirli 3D: Sırıtkan

SucukluYumurta SucukluYumurta - asdasdadad
29 Ağustos 2013, Perşembe

Niye bu oyuna bu kadar takılı kalıyorum hiç bilmiyorum ya. 3D: Düşünceli

CyanTR CyanTR - Arda KAYA
19 Ağustos 2013, Pazartesi

Chat engine sayesinde en sondaki araci aldim 3D: Sırıtkan 3D: Dil Çıkartan

477 adet yorumu görmek için Arabaların Savaşı 2 Oyun Yorumları tıklayın.
İpuçları: Oyunları oynarken herhangibir nedenden dolayı takıntı vs olursa oyun sayfasını terketmeden Oyunu Yenile butonu ile oyun sayfasını yeniden yükleyebilirsiniz.
3d online askeri kamp 2

Sitemizdeki 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde Shockwave eklentisinin yüklü olması gerekir.
3D Games - 3 boyutlu oyunlar, sitemizde yayınlanan seçilmiş bedava Shockwave 3d oyunları ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.
“Türkiye nin en iyi seçme 3d oyun sitesi” 3d oyunlarımızı zevkle oynayın. 3doyunlar.net

Nerdeyim; “3d Araba Oyunları Oyna › Arabaların Savaşı 2 Oyunu”

Kategoriler - Üyeler - İletişim - Gizlilik Politikası - Yardım - Shockwave (Eklenti) - Sitene Oyun Ekle

Erenet