En güzel 3d oyunlar için 3D Oyun sitemizi takip edin.
3D Oyun Arama
Şehir Güvercinleri 2 Oyunu (830 adet yorum var)
Şehir Güvercinleri 2Şehir Güvercinleri 2Şehir Güvercinleri 2 İncelemesi
Oynama Sayısı: 7.883.726
Oyun Boyutu: 2.80 MB

Derecelendirme: 8.65 / 10 - Oy Sayısı: 130,481
Yorum Sayısı: 830 adet yorum var.
busra__azra• busra__azra - Büşra ULUÇAY
22 Haziran 2015, Pazartesi

Aslında oyun güzel ama bazı sorunları var. Mesela arabalar hep aynı yere gidiyor. Aynı yerde dolanıyoruz bu çok mide bulandırıcı. Türkçe olmalıydı çünkü bazıları kuşların adını ingilizce bilmediği için istediği kuşu seçemiyor.

SosisliYumurta• SosisliYumurta - Eren Akay
21 Haziran 2015, Pazar

Gamevial Chrome'yi dışlamış anlaşılan 3D: Sırıtkan 3D: Üzgün

Editörün Notu:
Evet aynen öyle Eren, çünkü son güncellemesinde chrome tarayıcıda unity eklentisini dışladı 3D: Üzgün

OYYOR• OYYOR - Çita
11 Haziran 2015, Perşembe

3D: Üzgün Mother Chucker; bilgisayarımın üzerine süt döküldü. Şu anda bunları bilgisayarım bazı tuşları kafasına göre devre dıŞÍ BÍRAKtığından öyle zor yazıyorum ki, hiç tahmın edemezsin. Söz veriyorum hileyi bir gün vereceğim; ama, şimdilik sana youtube'daki benim videomun linkini versem?.. (Editörüm; buna izİSSS 3D: Ağlayan izin var mı?)

Editörün Notu:
Dış link paylaşmak maalesef yasak. Gönderseniz dahi onaylanmaz.

TiffanyTR12• TiffanyTR12 - Sena İzem ERGENE
10 Haziran 2015, Çarşamba

Editörüm oyunu google chromeden açıyorum ama oyun google chrome istemiyor ne yapabilrim? 3D: Üzgün 3D: Ağlayan

Editörün Notu:
Chrome dışında bir tarayıcıdan oynamak duruumndayız Sena, gamevial sitesinin yapmış olduğu bir uygulama. Chrome tarayıcıdan hiçbir oyununu açtırmıyor.

ismail15• ismail15 - İsmail ÖRNEK
1 Haziran 2015, Pazartesi

'unity web player requires DX9 level grabhics card, make sure you have grabhics card drivers installed' diye bir yazı çıkıyor. Bu yüzden oyuna girmiyor yardım edebilirmisiniz... 3D: Üzgün 3D: Üzgün

Editörün Notu:
Bu hatanın %99 nedeni ekran kartının DX9 desteklememesidir. Ekran kartının yazılımını (driver) güncelleyip deneyebilirsiniz.

MotherChucker• MotherChucker - Qazma MAZAL
1 Haziran 2015, Pazartesi

OYYOR-Kuğuş biraz geç oldu ama rica etsem bana hileyi söylermisin ne oru please 3D: Ağlayan 3D: Ağlayan

tinatara• tinatara - Melisa
30 Mayıs 2015, Cumartesi

Oyun İpucu: Arkadaşlar sizlere bazı ipuçları vereceğim;
-Öncelikle kuşlardan Starling veya Robin olmanızı tavsiye ederim.
-Yuva yapacaksanız Starling, çünkü öldürülme ihtimaline karşı Starling havaya hızlıca uçar ve kaçabilirsiniz.
-Kuşlarla online atışmak isterseniz Robin tavsiye ederim daha zevk alabilirsiniz.
-Citycape tam yuva yapmalık bir yer değil. Orada genellikle atışabilirsiniz.
-Yuva yapacaksanız Snowscape tavsiye ederim. Orada genellikle yuva yapanlar oluyor ve size yardım ediyorlar sizde onlara yardım edersiniz.

İpuçlarına Git > Şehir Güvercinleri 2

tinatara• tinatara - Melisa
28 Mayıs 2015, Perşembe

Yıllardır oynuyorum yani 3 yıl olmuştur. Ama asla bıkmadım ve bıkacağımı sanmıyorum. Hem İngilizcenizin gelişebileceği bir oyun hemde çook zevkli 3D: Sırıtkan

Editörün Notu:
3d oyunlar sitesindeki bir oyunun olumlu yönde size birşeyler kattığını öğrenmek güzel bir duygu Melisa.

OYYOR• OYYOR - Çita
8 Mayıs 2015, Cuma

Editör'üm; "you must......" ile başlayan bir cümle var bu gösteriliyor ve beni ana sayfaya yönlendiriyor. Ana sayfada paylaşılıyor. Bir de Editör'üm; sadece bu oyun değil, tüm 3D oyunlar açılmıyor.

Editörün Notu:
Arkadaşlar gamevial oyunları chrome tarayıcılarda açılmıyor, NPAPI uygulama sorununa tepki olması için gamevial böyle bir uygulama yapmış. Bu oyunları farklı bir tarayıcıdan (firefox, internet explorer) oynamanız gerekiyor.

luxunix1907fb• luxunix1907fb - Mazlum ÇOKSU
8 Mayıs 2015, Cuma

Eğer sizdede (bendeki gibi) browser resimleri çıkıyor ve oyun açılmıyorsa iyi okuyun

öncelikle avant browseri indirin ve ondan açın oyunlarınızı hem çok hızlı hemde hiç bir sorun karşınıza çıkmıyor bu browser ile mutlaka açılır şimdi oyunu oynuyabiliyorum browser hatta 5 mb
iyi oyunlar umarım açılır sizdede

Editörün Notu:
Gamevial oyunları chrome alt yapısı kullanan tarayıcılarda açılmıyor arkadaşlar, farklı herhangibir tarayıcıdan deneyebilirsiniz.

TembelPanter• TembelPanter - Hasan BASRİ
7 Mayıs 2015, Perşembe

Editörüm en sevdiğim oyun bu ama sırasıyla, google, mozilla, opera (sanırım), safari ve internet exploler logoları çıkıyor bu ne zaman geçer? 3D: Sinirli

Editörün Notu:
Firefox veya internet explorer tarayıcı ile oynayabilirsin Hasan, chrome alt yapısı tarayıcılarda gamevial oyunları açılmıyor.

TembelPanter• TembelPanter - Hasan BASRİ
6 Mayıs 2015, Çarşamba

Editörüm oyuna girdiğimde logolar gösteriliyor bunu düzeltebilir miyim yoksa zamanla mı geçer veya hep böyle mi kalacak *?????? 3D: Ağlayan 3D: Ağlayan

Editörün Notu:
Chrome alt yapısı kullanılan tarayıcılarda gamevial oyunları oynanamıyor Hasan, NPAPI etkinleştirme olayına tepki olması için gamevial sitesi böyle bir uygulama yapmış. Farklı bir tarayıcıdan oynamak gerekiyor.

OYYOR• OYYOR - Çita
1 Mayıs 2015, Cuma

Elsa - Mina Ela DEGİRMENCİ; ben bir tane hile biliyorum : YUVA YAPMA HİLESİ. Hatta bu hilede uzman sayılırım. Vermemi ister misin Mina? 3D: Gülücük (Bir de Editör'üm ; ben çoktan sorunun fotoğrafını çekip facebook'ta sitenizde, sizin zaman tünelinizde yayınlamak istemiştim ama hata veriyor. 3D: Ağlayan )

Editörün Notu:
Nasıl bir hata alıyorsun?

elsa• elsa - Mina Ela DEGİRMENCİ
29 Nisan 2015, Çarşamba

Ya arkadaşlar dedikleri gibi hile varsa yazarmısınız teşekkürler

Toya_Lota• Toya_Lota - Pandicorn
27 Nisan 2015, Pazartesi

OYYOR_Kuğuş aynı şey bana da oldu chrome renksiz görünüyor 3D: Düşünceli 3D: Üzgün

OYYOR• OYYOR - Çita
25 Nisan 2015, Cumartesi

Bir diğer bilgisayardan Modzilla Firefox'u denemiştim; olmuştu. Fakat, istediğim program o tarayıcıda bir türlü çalışmadı. Aslında sorunun görüntüsünü çektim ama sitedeki yorum kutusunun bu özelliği yok sanırım çünkü görüntülemiyor. Sorunun görüntüsünü o yüzden tekrara anlatmaya çalışmak istiyorum: Sayfa siyah renkli, içinde de bir dikdörtgen şeklindeki kutu resmi var. Kutuda ilk önce Google Chrome tarayıcısının sembolü var. (Hani bilirsiniz; daire, içinde küçük yuvarlak çember, etrafında 3 tane bükülmüş kırmızı, yeşil ve sarı renkli dikdörtgenler var.) Simgenin rengi soluk... Yanında Modzilla Firefox'un sembolü, Opera'nın sembolü, (şu anda Opera'dan yazıyorum.) onun yanında adını bilmediğim saat ve pusula karışık bir sembol, en sonda da İnternet Explorer'ın sembolü var. Sorun maalesef hâlâ çözülemedi... 3D: Ağlayan

Editörün Notu:
Anladığım kadarıyla unity desteği olmadığı için veya kullandığın tarayıcının sürümü çok eski olduğu için, oyun görüntülenecek alanda güncel tarayıcı kullanılması gerektiğini belirten bir duyuru görünüyor. Ekran görüntüsünü alıp bilgisayarına kaydettiysen herhangibir resim upload sitesine yükleyip resim adresini yorum alanından gönderebilirsin. (Resmin görünmesine gerek yok, resim adresini göndermen yeterli, yorum onalyanırken resim adresi eklenmiyor)

OYYOR• OYYOR - Çita
25 Nisan 2015, Cumartesi

Editörüm; ben oyunu açarken ilk önce sırayla google, mozilla firefox,............. ve internet explorer'ın simgelerini gösteriyor, ayrıca oyun da açılmıyor. Acaba bu internet tarayıcılarında bu oyunun açılmadığını mı gösteriyor? Bir türlü yapamadım. Siz biliyorsanız söyleyebilir misiniz? 3D: Gülücük 3D: Göz Kırpan

Editörün Notu:
Tam olarak anlayamadım sorunu. Chrome ile olan sorun nedeniyle açılmıyor olabilir mi acaba. Firefox tarayıcı ile deneyebilme şansın varmı?

hackerbasak• hackerbasak - Saliha BİBEROĞLU
24 Nisan 2015, Cuma

Yahu bu oyun niye açılmıyor? Sürekli Web sitelerinin logosunu gösterip duruyor. Daha önce hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Her eklentide yüklü. NPAPI'da etkinleştirdim / devredışı bıraktım. Hiçbirşey olmadı 3D: Sinirli Yardım! 3D: Üzgün

Editörün Notu:
NPAPI etkinleşmiş olmalı Saliha, eğer bu değişikliğe rağmen yine sorun oluyorsa farklı bir sorun olmalı. Ayrıca bu değişikliği yaptıktan sonra tarayıcıyı kapatıp tekrar açman gerekiyor.

abakan26• abakan26 - Fırat ABAKAN
19 Nisan 2015, Pazar

Oyun İpucu: ARKADAŞLAR bu gün bir ip ucu vereceğim:

Kuşlar:
barnowl: baykuş
crow: karga (besle kargayı oysun gözünü)
eagle: kartal (sakın olmayın kocaman her yere çarpar)
macav: mavi papağan (islandda gökte kamufle)
pigeon: güvercin
ringneck: yeşil papağan
robin: kızıl gergedan (küçük hızlı önerilir)
seagul: martı (önerilir suda yüzer küçüktür)
Starling: sığırcık
Swan: kuğu (asla olmayın)

Yuva kurma:
ilk önce radardan kahverengi okları takip ediyoruz. Dalları toplayıp yuva için yer arıyoruz. Bulduktan sonra yaklaşık bu işlemi 6 kez daha yapıyoruz (ama bu sefer aynı yere sadece uçuyoruz pislemiyoruz)

Yumurta işareti gelince:
Yuvanın tam ortasına gelip spaceye basıyruz yumurta oluyor ve iki daakika hiç hareket etmeden bekliyoruz. Genelde sarı renkte bir yavru çıkıyor.
etraftan yemek toplayıp (yemeği yer ama yavrusuna bırakır) yavrunun üstüne gidiyoruz yavrunun üstünde eğer civciv işareti çıkarsa space basıp besliyoruz.
konulacak yerler:
İslands: şezlonklar ve altları, iskeleler ve altları, kulubelerin her yeri, çöpler (tavsiye etiğim iki yerden diğeri)
cityciscape: teller, binalar, çöpler, ağaçlar (tavsiye etiğim iki yerden biri)

Yardım ettiysem ne mutlu bana iyi oyunlar.

İpuçlarına Git > Şehir Güvercinleri 2

Toya_Lota• Toya_Lota - Pandicorn
17 Nisan 2015, Cuma

Editörüm oyunu açtığımda; yapbozun altında bu eklenti desteklenmiyor yazıyor sorun benim bilgisayarımda mı yoksa sitede mi bilmiyorum

Editörün Notu:
EKlentiyi desteklemeyen bir tarayıcı veya cihazdan giriş yapıyor olabilirsin. Android veya ios tablet veya akıllı telefonlardan giriş yaptıysan oyunlar açılmaz.

1 [2] 3 4 5 ... 42
Kamyonet Modifiye

Sitemizdeki 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde Shockwave eklentisinin yüklü olması gerekir.
3D Games - 3 boyutlu oyunlar, sitemizde yayınlanan seçilmiş bedava Shockwave 3d oyunları ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.
“Türkiye nin en iyi seçme 3d oyun sitesi” 3d oyunlarımızı zevkle oynayın. 3doyunlar.net

Kategoriler - Üyeler - İletişim - Gizlilik Politikası - Yardım - Shockwave (Eklenti) - Sitene Oyun Ekle

Erenet