3D Çiftlik Simülatörü 3D 3D Çiftlik Simülatörü
 
En güzel 3d oyunlar için 3D Oyun sitemizi takip edin.
3D Oyun Arama
Oyun için işaretler
Oyun Puanı: 3.62
3D Çiftlik Simülatörü 3D Oyunu Tam Ekran Modunda

- 3D Oyunlarımızı "tam ekran" oynayarak oyunlarımızı daha verimli kılabilirsiniz.
- Bazı 3D oyunlarımız player içine tam olarak sığmadığı için oyun için gerekli olan butonları ve görselleri göremeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda oyunları tam ekran oynamanız gerekebilir.

- Oyunlar tam ekran açılırken oyunun orjinal boyutu ile açılırlar. Ekranı kaplayarak oynamak isterseniz (Tam ekran penceresinden) sağ üst köşeden ekranı kapla butonunu kullanınız. Ayrıca oyunların ekranı kaplamama nedeni 3D oyunların yapımcıları ile ile ilgilidir. Bu şekilde oluşturulmuşlardır. Oyunun maksimum boyutunda tam ekran olarak açılır.

- Oyun tam ekran olarak açıldığında oyun sesleri karışıyorsa ana oyun penceresi (Yani bu pencereyi) kapatıp ana sayfayı açabilirsiniz. (Sadece İnternet Explorer tarayıcılarda bu sorun çıkmaktadır. Firefox, Google Chrome veya Opera tarayıcı tavsiye ediyoruz.)

- Tam ekran oyun açılmıyorsa tarayıcınız açılır pencereleri engelliyor olabilir. Bu gibi durumlarda www.3doyunlar.net alan adımıza izin verin veya açılır pencereleri engelle bölümünü bir süreliğine kullanım dışı bırakın.

Tam Ekran Modundan Çık
Oyun penceresini ayrı aç Oyunu Tavsiye Et Oyunu Kaydet Oyunu Tekrar Oyna Oyuna yorum Yazın Oyun yorumlarını okuyun Oyunu Favori listene ekle 3D oyunu facebook'ta paylaş
3D Çiftlik Simülatörü
3D Çiftlik Simülatörü Yetenek Oyunu - Simülasyon oyunu içerisinde, traktör kullanacak ve tarla ve bahçeleri ekip biçebileceksiniz.

Oyun Yetenek kategorisinde kayıtlı, 146.239 kez oynanmış ve 27.00 MB boyutundadır.

Rating 3.62 / 5Rating 3.62 / 5Rating 3.62 / 5Rating 3.62 / 5Rating 3.62 / 5 Puan: 3.62 / 5 | Toplam Puan: 3.447
Oy Veren: 953 kişi
Oyun Açılmıyor Yardım Lazım - Oyunu Paylaş

HTML Kod:
Direkt Link:
BBCode (Board) Link:
Favorilere ekle
KapatDikkat!
Oyunlarımızı oynayabilmeniz için sisteminizde Flash Shockwave eklentisinin kurulu olması gerekiyor. Eklenti sisteminizde yoksa oyunu oynayamazsınız. Eklenti Adobe tarafından sağlanıyor küçük boyutta ve güvenilir bir eklentidir. Eklendiyi indirmek için ve kurulmu yardımı tıklayın.

Herşeye rağmen yinede çalışmıyorsa bildirin (Yorumları okuyun bilgi edinin)

Benzer ve kategori oyunları
Benim ÇiftliğimOnline Çiftlik YönetimiÇiftlikten Arkadaşlarını ToplaÇiftlikte Motor YarışıOnline Çiftlik3D Çiftlik Yarışı
Silahlı baskın
Açıklama ve Nasıl Oynanır?

Yep yeni bir unity 3d oyun ile tekrar sizlerleyiz. Bildiğiniz üzere unity ve 3d oyunlar artık chrome tarayıcıda oynanamıyor. Bu sebepden dolayı da uzun bir zamandır yeni oyun eklenmiyordu. Webgl ile yeni çıkan oyunlar artık chrome ile oynanabiliyor. 3d oyunlar sitemize artık bu tür yeni oyunları ekleyeceğiz. Umarız bu tür oyunlar yaygınlaşır ve yeni oyunlarla tekrar sizlere ulaşabiliriz.

Gelelim oyunumuza, oyunumuzun ismi "Farming Simulator" olup Türkçe çevirisi "Tarım Simülatörü", fakat biz oyunu "3D Çiftlik Simülatörü" ismilye eklemeyi tercih ettik. Zaten önemli olan isim değil oyunun içeriğidir. İçerik olarak gerçekten bir çiftçi oluyorsunuz ve traktör ve tarım araçları ile tarla bahçe işleriyle uğraşabiliyorsunuz.

Oyun boyutu yaklaşık 27 MB civarında. Zaten artık internet hız konusunda sorun yaşamadığımız için bu sorun olmayacaktır, oyun hızlıca yüklenecektir.

Oyun Giriş
Oyun yüklendikten sonra "New Game" butonu ile oyunu başlatıyoruz, eğer daha önceden oynadıysanız "Cotinue" butonu ile kaldığnız yerden başlayabiliyorsunuz. "Settings" butonu ise oyun içi grafik ve müzik ayarlamalarını yapabileceğiniz pencereyi açıyor. Buradan "Low (Düşük)", "Medium (Orta)", "High (Yüksek)" ve "Ultra (Çok Yüksek)" seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu ayarlamalar grafik ayarlamaları olup, bilgisayar özelliklerine göre tercih edilebilir. Eğer yavaş bir bilgisayara sahipseniz Low seçeneğini seçmeniz, çok iyi bir bilgisayara sahipseniz de "Ultra" seçeneğini seçip yüksek grafik ayarlarıyla oyunu oynayabilirsiniz. Eğer oyun içerisinde yavaşlık hissederseniz bu ayarları kademe kademe düşürebilir yada yükseltebilirsiniz. Ayrıca yine aynı pencere içerisinden Sound alanı içerisinde GAME veya MUSIC seçeneklerini iptal ederek oyun içi müzik ve sesleri de kapatıp açabilirsiniz.

Oyun Hakkında
Oyun ayarlarını yaptık ve oyunu açtık. Artık oyunu oynayabilir hale geldik. Oyun penceresi içerisinde harita ve çeşitli ayarlar ile ilgili buton ve simgeler bulunuyor. Örneğin sağ üst köşedeki kamera simgesine tıklayıp traktör sürücüsünün traktör görünümünü, içerden, dışardan olarak değişitrebiliyorsunuz. Soldaki ampül işaretine tıklayıp traktörünüzün farlarını açıp kapatabilirsiniz, bu sayede geceleride çalışabiliyorsunuz.
Harita üzerinde ise yapmanız gereken görevleri ve tarım araçlarının bulundukları yerler gösteriliyor.

Oyun İpucları
Oyun içerisinde tarla sürmek ve işlemek için çeşitli araç ve gereçler bulunuyor. Tarlayı sürmek için ilk oyun açıldığında almanız gereken aparat harita üzerinde gösteriliyor. Diğer aparatları alabilmek için dükkana gitmek gerekiyor. Tabi bu araç ve gereçleri alabilmek için para yani puan gerekiyor. Bunuda oyunu oynayıp biriktirebiliyorsunuz. (Not: Oyun içi ücretli olarak alışveriş yapılması gerekebilir, bu oyun yapımcısı sorumluluğundadır ve site olarak bu konuda destek veremiyoruz)

Oyun Kontrol Tuşları
Oyun klavye yön tuşları ile ve mause yardımı ile oynanıyor. Çeşitli ayarlamalar ve bilgiler oyun ekranında simgeler, butonlar ve harita olarak gösteriliyor.

İyi oynamalar dileriz.

3Doyunlar.net iyi oyunlar.

Unutmayın; 3D Çiftlik Simülatörü oyununa benzer sitemizdeki diğer 3d yetenek oyunları oynayabilirsiniz.
  • İpuçları! Oyunlarımızı oynarken ekran sorunu yaşıyorsanız lütfen 'Tam Ekran' oynayınız.
  • - Oyunları açabilmeniz için 'Shockwave' eklentisi yüklemeniz gerekiyor. (Olmazsa oynayamazsınız)
  • - Oyunlarımız yüklenirken sorun yaşamak istemiyorsanız 'Firefox' yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
  • - Oyunları oynarken bilgisayarınız zorlanıyorsa 'Opera' veya 'Google Chrome' tarayıcı tavsiye ediyoruz.
  • - Aynı anda birden fazla oynama sayfası açarsanız (Shockwave eklentisi) bilgisayarınız kilitlenebilir.
Oyun Hakkındaki Görüşler (Sende Yorum Yaz)
3D Çiftlik Simülatörü adlı 3d oyuna 4 adet yorum yapılmış ve onay bekliyor.
İpuçları: 3d oyunlar sitemizde online oynanılan oyunları görebilmeniz için 3d oyun oyna sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Mahalle Futbolu

Sitemizdeki 3d oyunları oynayabilmeniz için sisteminizde Shockwave eklentisinin yüklü olması gerekir.
3D Games - 3 boyutlu oyunlar, sitemizde yayınlanan seçilmiş bedava Shockwave 3d oyunları ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz.
“Türkiye nin en iyi seçme 3d oyun sitesi” 3d oyunlarımızı zevkle oynayın. 3doyunlar.net

Nerdeyim; “3d Yetenek Oyunları Oyna › 3D Çiftlik Simülatörü Oyunu oynama sayfası”

Kategoriler - Üyeler - İletişim - Gizlilik Politikası - Yardım - Shockwave (Eklenti) - Sitene Oyun Ekle

 
3D Oyunlar Erenet 3D Oyunlar